כך תבחרו מתכנת וורדפרס

מתכנת וורדפרס

בחירה של מתכנת וורדפרס, היא איננה שונה מבחירה של כל איש מקצוע בכל תחום אחר. עם הבדל אחד קטן. כשאנחנו בוחרים מתכנת וורדפרס להקים עבורנו אתר אינטרנט, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שמדובר על תהליך עבודה שנמשך זמן מה, ויש לתוצאות העבודה, השפעה מאוד גדולה עלינו.

במובן מסוים, בחירת המתכנת לא שונה מהותית מבחירת קבלן בנייה. בשני המקרים מדובר על אנשים שאמורים להתבונן על התמונה הרחבה של עבודתם והשפעתה, הם אמורים לבצע תהליך עבודה ארוך (כל אחד באופן יחסי כמובן), ואם התהליך לא יהיה טוב, התוצאה לא תהיה טובה, ותהיה לכך השפעה קשה מאוד על העסק.

לכן, כשאנחנו ניגשים לבחור מתכנת וורדפרס עלינו לדעת בדיוק מה אנחנו מחפשים, מה אנחנו צריכים, וכיצד למצוא את הגורם שיכול להתאים לנו.

אנחנו לא יכולים לבחור גורם שאין לו ניסיון, אין לו ידע, גורם שלא מבין בתחום, ומצד שני, אנחנו צריכים לבחור מישהו שהוא מספיק רעב בשביל להציע לנו הצעות רלוונטיות עבורנו, ויהיה מוכן לעבוד קשה בשביל לייצר עבורנו אתר ברמה גבוהה שיתאים גם לקידום אתרים בגוגל.

הכלי הטוב ביותר לבחור מתכנת וורדפרס היא לראות עבודות שהוא ביצע בעבר ולשמוע מה הניסיון שלו בתחום. בשני המקרים אגב, רצוי לוודא שיש לו ניסיון עם עסקים כמו שלנו. אין היגיון לקחת מתכנת וורדפרס שעבד רק עם עסקים קטנים ומעולם לא התנסה עם עסק גדול, או להיפך, כמו שאין היגיון לשכור את שירותיו של מתכנת שיודע לעבוד על תחום מסוים ולא מכיר תחומים אחרים. הוא צריך לדעת מה אנחנו צריכים וכיצד זה יכול לעזור לנו.

עוד נקודה שחשוב לשים לב אליה היא התוכנית שהוא מציע לנו. זו צריכה להיות תוכנית עבודה מוגבלת בזמן, פחות או יותר, מוגבלת בתקציב שאנחנו יכולים לעמוד בו, היא צריכה להיות מפורטת וברורה אך מצד שני גמישה לשינויים. חשוב לשים לב שהמתכנת יהיה מוכן לעבוד עבורנו גם אחרי שהוא יסיים לבנות את האתר בפועל, במידה ויהיה צורך לבצע שינויים וכן במידה שיהיה צורך לבצע תיקונים מסוימים באתר.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בית חכם וכיצד מתחילים?
בשנות התשעים גילינו את הבית החכם. עד אז, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של הבית היתה שלט למזגן או אזעקה...
קרא עוד »
מאי 17, 2017
כתיבה שיווקית באנגלית- דגשים
כתיבה שיווקית באנגלית דורשת התמצאות מיוחדת. מלבד היכולת להתנסח בבקיאות, חשוב לדעת כיצד להעביר מסרים...
קרא עוד »
פבר 08, 2017
פרסום בערבית
פרסום בערבית כחלק מחשיפת עסקים שונים למגזר הערבי הוא חלק חשוב מאוד . זהו חלק חשוב בתחומים רבים...
קרא עוד »
נוב 17, 2022