עיצוב לוגו ובניית אתר – במחירים משתלמים!

עיצוב לוגו ובניית אתרים הוא שירות שאנו מציעים במחירים נוחים.

יש לנו צוות מעצבים מקצועי שיכול ליצור את הלוגו או האתר שלך תוך זמן קצר. אנו מציעים גם ייעוץ חינם כדי לעזור לך להחליט מה אתה צריך.

השירותים שלנו זמינים עבור כל סוגי העסקים, החל מסטארטאפים קטנים ועד לתאגידים גדולים. אנו מספקים גם שירותי עיצוב לוגו ובניית אתרים לאנשים שרוצים להקים עסק או מותג משלהם.

כמה עולה עיצוב לוגו לעסק

אתה צריך עיצוב לוגו על מנת לתת לחברה שלך את הרושם הראשוני שמגיע לה. זה הדבר הראשון שלקוח יראה והוא יכול לגבש דעה על החברה שלך תוך שניות!

עיצוב הלוגו יכול לעלות בין 500 ש”ח ועד 10,000 ש”ח תלוי בגודל ומורכבות של הלוגו שתבקשו מהמעצב. חוץ מהגודל והמורכבות, עלות עיצוב הלוגו גם תלויה בכמה זמן אתה רוצה להשקיע בעיצובו וכמה תיקונים אתה צריך.

כמה עולה לבנות אתר

אתר אינטרנט הוא נכס דיגיטלי שניתן להשתמש בו לקידום עסק או מותג. זה חלק מהותי בכל אסטרטגיית שיווק.

ישנם גורמים רבים אשר נכנסים לעלות של בניית אתר אינטרנט, כולל סוג העיצוב, פלטפורמת האירוח ושם הדומיין.

עלות בניית אתר בזול תלויה בגורמים רבים כגון:

– סוג העיצוב

– פלטפורמת האירוח

– שם הדומיין

עלות בניית האתר תלויה בסוג האתר שאתה רוצה לבנות. ניתן לבנות אתר פשוט במחיר נמוך של 1000 ש”ח אבך אם אתה רוצה לבנות אתר מורכב עם תכונות שונות ופונקציונליות מתקדמות, זה יכול לעלות לך בין 5,000 ש”ח ל- 50,000 ש”ח.

כך או כך, אם אתם בונים אתר ורוצים גם לעצב לו לוגו ייחודי תתייעצו עם אנשי מקצוע כדי שהאתר והלוגו שלכם יביאו לכם גם לקוחות.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.