איך לבחור חברה לבניית אתרים בלי לשבור את הראש

עיצוב וקידום אתרים

נכון להיום יש בישראל כמות לא קטנה של חברות שעיקר עיסוקן הוא בבניית אתרים. דבר זה מוביל רבים להתלבטות באשר לחברה בה הם מעוניינים. בחירת חברת בניית אתרים יכולה להיות פשוטה או מורכבת. התחילו לקרוא מהי הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לבחור בחברה שמתאימה לכם.

חברת בניית אתרים- התאמה מלאה

הדבר הראשון אותו יש לעשות טרם מחליטים על בחירת חברת בניית אתרים זו או אחרת הוא לקבל החלטה לגבי הדברים בהם אתם מעוניינים. דבר זה יבוא לידי ביטוי בדברים הבאים:

  • תקציב– יש להחליט מראש על התקציב הכולל אותו אתם מייעדים לבניית אתר האינטרנט, דבר שיכלול בתוכו את קניית הדומיין והשכרת שירותי אחסון.
  • סוג אתר– יש סוגים רבים של אתרי אינטרנט ולכן חשוב לקרוא אודות הסוגים השונים, להתרשם מאתרי אינטרנט של קולגות ולהגיע למסקנה מהו סוג האתר בו מעוניינים. האם מדובר על אתר תדמיתי? חנות וירטואלית? אתר שמותאם לסמארטפון ועוד.
  • מטרה– מהי המטרה העיקרית שגרמה לכם לרצות לבנות אתר. מקצועיות? הרצון לזכות בלקוחות חדשים? הרצון למתג את עצמכם או מוצר חדש אותו אתם מציעים לקהל הרחב וכו'.

רק לאחר אפיון בסיסי של כל אותם דבר שיש ברשותכם וכל אותם דברים בהם אתם מעוניינים, יהיה זה חכם להתחיל ולחפש את החברה המתאימה. חשוב לקחת בחשבון שיש חברות שמספקות שירותי ייעוץ בחינם אם מחליטים לשכור שירות בניית אתרים מהם.

חברת בניית אתרים- הבחירה

  • התאמה מלאה- חברת בניית אתרים חייבת לספק לכם את כל אותם שירותים בהם אתם מעוניינים במסגרת האפיון שלכם. כלומר, את סוג האתר בו אתם מעוניינים, את הנלוות וכו'.
  • חברה חוקית– חשוב לוודא שמדובר על חברה שפועלת על פי חוק ומאגדת ניסיון רב בתחום.
  • התאמה לתקציב– החברה צריכה להתאים את עצמה לתקציב הקיים שלכם ולומר לכם מה היא יכולה להציע לכם במסגרת אותו תקציב.

לאתר הקמת האתר – העבודה רק התחילה! אף אחד לא ימצא את האתר שלך בגוגל ללא קידום אורגני או ממומן. במידה והתקציב מאפשר, מומלץ ורצוי לשלב בין 2 הערוצים. ניתן להיעזר במקדם אתרים פרילנסר שבדרך כלל יכול לעבוד בתקציבים נמוכים יותר (אין זה אומר מאום על איכות העבודה).

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית דף נחיתה – למה זה חשוב?
בדרך כלל כשאנחנו מדברים על בניית מוצרי אינטרנט, אז באופן טבעי אנחנו מכוונים לבניית אתרי אינטרנט,...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
בניית אפליקציה
כשאר אנו מבצעים  בניית אפליקציה עבור אנדרואיד או אייפון, אנו חייבים להתאים את האפליקציה לגודל המסך....
קרא עוד »
אוק 25, 2017
לוגו – החותם של העסק שלך.
אנחנו רואים את זה כל הזמן ובכל מקום. בכל חנות שאליה נכנסים ובכל קבלה שאותה מקבלים בסיום של הקניות....
קרא עוד »
אוק 23, 2019