איקומרס

בשני העשורים האחרונים, לקוחות שינו את דרך הקניות שלהם באופן דרסטי. ולעסקים הבנויים כאיקומרס, יכולים לשמור על עצמם תחרותיים תמיד. אחד הטרנדים הגדולים בשוק הוא קניות באינטרנט. אז למה שלא תהיו חלק מזה.

איקומרס

תעשיית המסחר האלקטרוני התרחבה מאוד בעשורים האחרונים. רק בשנת 2022, ההכנסות מהקמעונאות האלקטרונית צפויות לגדול ל- 5.4 טריליון דולר. נתון מפלצתי בכל קנה מידה.

המסחר האלקטרוני צומח אפילו מהר מהצפוי מכיוון שאנשים רבים נאלצים להישאר בבית. לפי בדיקות שנעשו, אתרי אינטרנט קמעונאיים הניבו כמעט 22 מיליארד ביקורים ביוני 2020, לעומת 16.07 מיליארד ביקורים עולמיים בינואר 2020.

מה זה מסחר אלקטרוני?

ניתן להגדיר מסחר אלקטרוני כקנייה ומכירה של סחורות ושירותים באינטרנט. מסחר אלקטרוני מועדף תמיד, מכיוון שהוא מציע יכולות עבור סוגים רבים של עסקים, ממוכרים עצמאיים, פרילנסרים ועד ארגונים בינוניים וגדולים. 

היתרון הברור של מסחר אלקטרוני, הוא לתת לעסק לפעול ללא הגבלה גיאוגרפית. אבל יש עוד מה להוסיף על זה. ריכזנו רשימה של יתרונות מסחר אלקטרוני שכדאי לדעת אותם.

למכור ללא גבולות באיקומרס

המיקום, הוא לעתים אחד החסרונות הגדולים ביותר של ניהול חנות פיזית, אבל זה לא המקרה עם עסק מסחר איקומרס. על ידי בניית אתר מכירות מקצועי אתם יכולים אפילו לנהל את העסק שלכם מהבית ולמכור לקונים איפשהו ברחבי העולם.

עלות נמוכה יותר

מסחר אלקטרוני, עוזר לכם להימנע מההשקעות הגדולות והמקדימות של הפעלת חנויות מסורתיות, כגון שכר דירה, עיצוב, מלאי ועוד. עסקי מסחר אלקטרוני – איקומרס, יכולים להימנע מרוב העלויות הללו בעת ניהול אתר קמעונאי. 

זמן ההקמה של חנות אינטרנטית, בדרך כלל, קצר יותר גם עבור אתר מסחר אלקטרוני. אז אם בא לכם למכור בכל העולם ולהתפתח, הנה הנוסחה.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.