בניית אתרים רספונסיביים – לא רגילים

בניית אתרים רספונסיביים

כאשר אנו ניגשים אל מסך המחשב, מסך הנייד או האייפד או בעצם כל מסך המאפשר לנו גישה לאינטרנט, אנו לוקחים זאת כמובן מאליו אך כל עוד יש לנו ראות טובה ונעימה של האתר בו אנו גולשים, כנראה שבניית האתר הינה רספונסיבית. בניית אתרים רספונסיביים הינה סוג של בניית אתרים מאוד ידועה ופופולארית היום ובונה אתרים שאינו יודע לבנות אתרים בצורה רספונסיבית כנראה אינו בונה אתרים טוב, לפחות לא במדדים של היום.

בניית אתרים רספונסיביים היא קריטית למדיות של ימינו. זוהי דרישה לגיטימית על ידי כל בעל לעסק לבקש בניית אתרים רספונסיביים. אך מה זה אומר בכלל לבנות אתר רספונסיבי? ובכן, בניית אתרים רספונסיביים נועדה לכך שכל אתר יותאם למכשיר ממנו צופים בו. כלומר, אם בניית האתרים הינה רספונסיבית, תוכלו לצפות באתר מכל מכשיר עליו תגלשו – מחשב, ניידים (כמובן של גדלי מסכי הנייד), אייפדים ועוד. כאשר אנו בונים אתרים רספונסיביים אנו בעצם אומרים שאנו יודעים איך להתאים את עצמנו אל כל קהלי היעד, אל כל המסכים הקיימים בארץ ובעולם.

אם למשל ניגש אל אתר שאינו נבנה בתור אתר רספונסיבי, אנו נבחין בכך שאנו איננו מצליחים לצפות בכל התוכן שבאתר בצורה נוחה, נצטרך להגדיל או להקטין את התוכן על המסך על מנת שנוכל לקרוא או לראות את התוכן בצורה נוחה שזה בפני עצמו ממש לא יעיל ונוח. בניית אתרים רספונסיביים הינה דרך חיים מעבר לכל הטכנולוגיה החדשנית והמתפתחת. אנו רוצים לבנות את האתר כך שהוא יוכל להיות מותאם לכל סוגי המסכים ובמיוחד אל הניידים כאשר בעולם הפלאפונים הניידים יש כל כך הרבה גדלים וסוגים.

דבר נוסף שבניית אתרים רספונסיביים עושה, היא לוקחת ומתאימה גם את הרזולוציה של המכשיר. אם למשל יש לנו רזולוציה גבוהה או נמוכה, כך בניית אתרים רספונסיביים פותרים את הבעיה. הרי זהו לא בעיה, אלא גישה שונה להסתכלות על הדברים.

אנו מאוד מעודדים את בניית האתרים בצורה רספונסיבית משום שאחרת האתר אינו מותאם וזה חבל. בעיקר חבל שמישהו שהגיע לגלוש באתרינו ורצה לרכוש או להיות משתמש פעיל, כבר איננו מעוניין בכך. תמיד בעדיפות ראשונה היא ההתאמה לכל משתמש אשר נתקל בדרכינו, מה שאומר שאנו מעודדים את בנייתם של אתרים רספונסיביים.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת על קניית טלפונים ניידים חדשים
חושבים שהגיע הזמן לפנק את עצמכם עם מכשיר טלפון חדש, משוכלל ויעיל? אם כך, אתם בוודאי שמים לב לכך שיש...
קרא עוד »
ינו 12, 2016
כשאנחנו עובדים בתוך ארגון, לא משנה מאיזה סדר גודל הוא, הרי שאנחנו עובדים עם מגוון רחב של פריטי מידע....
קרא עוד »
יול 29, 2018
שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים: שאיבת שומן ומתיחת זרועות
לאחר ניתוחים של שאיבת שומן ומתיחת זרועות, ישנה חשיבות גבוהה לשימוש במוצר רפואי בדמות שרוולון לזרועות...
קרא עוד »
מאי 15, 2022