טיפים בנושא User Experience Design

טיפים בנושא User Experience Design

חווית משתמש היא הגדרה, באופן אירוני הכי לא מוגדרת שיש. למה? כי לכל אדם העדפות שונות וציפיות אחרות בכל דבר בחיים, ואם באתרי אינטרנט עסקינן ובנראות שבהם, הרי שחוויה חיובית לאחד עשויה להיות שלילית לאחר. תוכלו ללמוד במסגרת קורס UI/UX את הדברים לעומקם.

טיפים בנושא User Experience Design |

ישנם מספר מרכיבים שלגביהם שורר קונצנזוס כי הם מייצרים חווית משתמש מוצלחת: תוכן איכותי. תוכן איכותי הוא נשמת אפה כמעט של כל אתר אינטרנט שבעולם. אם הזנת מילת מפתח תביא לנו את האתר הרצוי, הרי שהאתר סיפק לנו את מה שרצינו וזאת רק מהתוכן הטוב שהוזן בו שמספק מענה אמיתי לצרכי הגולשים

מידע אמין: כמה חשוב שמעבר לתוכן המוזן באתן הוא יהיה גם אמין לגולש ויביא בפנוי את התוכן והמידע המדויק אותו חיפש. אם לא כך, לא תהיה חשיבות כלל לנראות של האתר אם התוכן המוזן בו אינו איכותי ובעיקר אינו אמין למשתמש קצת (גולש).

מה זה חווית משתמש (User Experience)? |

חוויית משתמש (User Experience) עוסקת בחוויה וברגשות של משתמש קצה כשהוא באינטרקציה עם המערכת שמולה הוא עובד, עורך, קורא, משתמש. בין אם מדובר באפליקציית Web או סלולר, תוכנה, אתר וכדומה.

חווית המשתמש מושפעת מממשק משתמש, עיצוב הממשק, אסטרטגיה, שיווק וטכנולוגיה וגם לתחושות ולרגשות אנושיים. חשוב לזכור שאנשים הם שונים אחד מהשני ומה שיתאים למשתמש אחד לא בטוח שיתאים למשתמש אחר אך עדיין, יש את הסטנדרט שנקבע מפעם לפעם על ידי סוקרים המביאים את סגנון החוויתי, שכמה שיותר אנשים אוהבים

הנעה לפעולה בממשק המשתמש. איך עושים את זה? |

אתם רוצים שהמשתמש ירשם למערכת, יפתח חשבון, ישאיר פרטים בניוזלטר או כל הנעה לפעולה אחרת, תצטרכו להדגיש את הפעולות שתרצו שהמשתמש יבצע בעזרת UX Company שתעצב כפתורים בולטים, מושכים, צבעוניים ומיקרו קופי אטרקטיבי, בכדי לכוון אותו למטרה.

חשוב מאוד לא להסיח את דעתו של הגולש. נסו להיות ממוקדים ולהראות לו בדיוק מהו הערך שיקבל מהמערכת שלכם. הנעה ברורה לפעולה תורמת לתחושתו של הגולש שהוא עושה את הדבר הנכון ותגדיל יחסי המרה.

 

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גרפי און ליין
מחפשים מידע על עיצוב גרפי און ליין? בכתבה זו נסביר לכם למה המשכורות של מעצבים גרפיים וגרפיקאים הם...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
ג'טסרבר
ג’טסרבר היא ספקית אחסון בענן המציעה שרתים באזורים שונים בעולם. היא מספקת אחסון בעל ביצועים גבוהים...
קרא עוד »
נוב 20, 2022
פיתוח תוכנה לעסקים – איך זה יעזור לעסק שלך?
פיתוח תוכנה – כלי  יחסית חדש שהעניקה הנדסת תוכנה ,אשר נותן לאנושות מגוון אופציות רחב כגון ניהול נוח...
קרא עוד »
פבר 01, 2015