מה המשמעות של סרט תדמית מקצועי

סרט תדמית מקצועי

סרט תדמית זה אלף בית היום של כל בית עסק ושל כל חברה או ארגון שרוצים ליחצ"ן את עצמם. בין אם זה כדי להתפרסם ולזכות לשם טוב או לאוהדים ובין אם זה למטרות עסקיות ושיווק ופרסום של העסק. כך או כך מדובר בסרטי תדמית שהמטרה שלהם למעשה אחידה.

איך יוצרים סרטי תדמית שיענו על הדרישות?

היות וכיום סרטי תדמית לחברות נועדו על מנת לפרסם את העסק על ידי הפניית זרקור לכווני החיוביים שלו, ברור שיש צורך למקד ולרכז בראש ובראשונה את כל אותן נקודות החוזק של העסק. רק כך אפשר להתחיל לעבוד על הסרט.

לעיתים יהיה צורך בהכנת השטח לקראת יום צילומים מיוחד, במקרים אחרים יהיה צורך בביצוע שינויים במקום על מנת להסריט, לצלם ולביים את כל הסרט ובמרים נדרים (אך קיימים, ראוי לציין) לא יהיה צורך ב'הצגות'. הצלם צריך רק לבוא ולתעד את המציאות היפה ולספר עליה בסרט לכל העולם.

מי מכין סרט תדמית?

היות וסרט תדמית חייב להיות סרט ממוקד מאוד מצד אחד ומצד שני חשוב לשמור על הקהל הצופה עד לסוף הסרט, ברור שהמפיק חייב לדעת איך לעשות את זה בצורה הכי טובה.

להכין סרט הכי מקיף, סרט הכי ממצה, סרט הכי מקצועי כאשר חשוב שהוא יהיה הכי מושך והכי מעניין שהוא יכול להיות וגם הכי קצר שרק  יכול להיות. כי מה לעשות? לאנשים אין היום סבלנות לצפות בסרטים ארוכים ומייגעים.

סרט קצר יהיה על פי רוב הרבה יותר אפקטיבי מסרט ארוך. כי כפי שכבר ציינו, העם מחפש קצר, ממוקד, מושך ומרשים.

את זה יכול לבצע רק איש מקצוע מומחה שמבין בתחום כמו הילטופ סרטוני תדמית, חברה שעוסקת בתחום ומסוגלת לתת את המענה המושלם.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.