אולפן וירטואלי

אולפן וירטואלי

היום ניתן למצוא בשוק יותר ויותר אולפנים וירטואליים שונים, אך חשוב לזכור כי ישנו הבדל בין אולפנים איכותיים ומקצועיים, לבין אולפנים חובבניים יותר, ראו דוגמא https://www.virtuals.tv. מדובר למעשה על אולפן שאמור להכיל מסך ירוק מקצועי, העומד בכל התקנים המחמירים ביותר. רק מסך מסוג זה, יוכל לספק את הרקע המתאים לכל סוגי התוכן הווירטואלי שיוקרן עליו. מסך פחות אמין ופחות מקצועי, יגרום לתוכן להיראות פחות אמין ופחות טבעי. ניתן להשתמש בסטודיו על מנת לצלם מגוון רחב של סוגי וידאו שונים, החל מקליפים, סרטונים לחתונה או לבת מצווה, פרסומות, תוכניות טלוויזיה שונות ועוד. אך חשוב לבחור באולפן ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם תוצר איכותי ומקצועי.

אולפן וירטואלי – נעים להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי באולפן הווירטואלי מאפשר לצלם על רקע מסך ירוק, אשר מקרין את התוכן הווירטואלי בזמן אמת, ללא שום צורך בעריכה מאוחרת. מסיבה זו בדיוק, לא מעט תוכניות אירוח בוחרות להשתמש בשירותיו של אולפן מסוג זה, היות והיום לא ניתן לצלם תוכנית ללא ראיונות מצולמים ותמונות שונות, המוצגות בזמן אמת. למעשה, החלפת הרקע נעשית באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור, דבר שמקל מאוד על צילומי התוכנית. כמובן שמעבר לתוכניות הטלוויזיה, ניתן להשתמש באולפן על מנת לצלם וידאו מסוגים שונים. למשל, ניתן להשתמש באולפן על מנת לצלם פרסומות, אשר מתרחשות על הירח, באמצע האוקיינוס או בכל מקום אקזוטי אחר. אין שום צורך לשלוח את כל הצוות לחו"ל רק על מנת לצלם על רקע מגדל אייפל, היות וניתן לצלם הכל באולפן הממוזג, במינימום של תקציב.

לסיכום, אולפן וירטואלי יכול לשמש לא רק את תעשיית הטלוויזיה, אלא גם אנשים פרטיים. ניתן למשל, להשתמש בו לצורך סרטוני חתונה, קליפים וכדומה.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.