וידאו שיווקי באנימציה

סטודיו אבועגלה

לאנימציה יש כוח רב- היא יכולה לרגש, להצחיק, להעציב, להקסים ולהעביר שפע מסרים. השימוש בדמויות מצוירות מאפשר לנו להביט עליהן- על התנהגותן, על הפרצופים שהן עושות ועל האינטראקציות שלהן מתוך ריחוק-  מדוע מתוך ריחוק? משום שהן כל כך שונות מאיתנו ודווקא הריחוק אשר אינו מאיים עלינו בשל השונות, מאפשר לנו להזדהות.

קחו למשל את הומר סימפסון האהוב- כמה פעמים מתחשק לנו לשבת עם בירה ופשוט להתבטל? התשובה היא- המון פעמים, אך במידה והיו נוזפים בנו על הבטלה היינו נעלבים או כועסים, אך כאשר הדמות מצוירת אנו יכולים להזדהות איתה ולהביט על התנהגותה מזווית אחרת- זווית הומוריסטית ואף להתחבר אל הילד אשר נמצא בתוכנו.

להגיע אל הרגש של קהל הגולשים

היכולות הקסומות של וידאו באנימציה מסייע למגוון בלי עסקים ללכוד את עיני הצופה כדי לשווק שירות או מוצר. הסרטון מתאים מאוד לגולשים חסרי הסבלנות אשר מוצפים בשפע מסרים מידי יום.

כאשר מייצרים וידיאו שיווקי באנימציה מומלץ ליצור סרטון הומוריסטי אשר יסביר מהם שירותי החברה, ירתק את הצופים ויגרום להם לבחור לקבל שירות דווקא ממנה. מעבר לשימוש בהומור יש להדגיש כי אותה החברה הינה ייחודית וטובה יותר מהמתחרות שלה. רצוי להעלות את הסרטון לגוגל, ליוטיוב, לפייסבוק ולרשתות חברתיות נוספות ולהוסיף הסבר קצר.

וידאו שיווקי באנימציה יסייע ללקוחות רבים, כגון: עסקים גדולים וקטנים, משרדי פרסום, חברות הפקה ועוד.

לבחור את הסטודיו לעיצוב

לאחר שהבנתם מהם היתרונות של וידיאו אנימציה וכיצד הוא מסוגל להקפיץ את מודעות הגולשים ולהביא אתכם אל ההצלחה, יהיה עליכם לבחור סטודיו לעיצוב. מכיוון שהשוק מכיל מגוון מעצבים גרפיים, יש לבחור את הסטודיו בקפידה.

מעצב מקצועי ובעל ניסיון יוכל לזהות את קהל הגולשים הפוטנציאלי ולהתאים להם את הסרטון הנכון ביותר. המעצב ילווה אתכם לאורך כל התהליך אשר כולל- כתיבה, פס קול עיצוב וקריינות, ישקיע וייצור סרטון מקורי ויצירתי.

עיצוב מרשים ומושך יגרום לגולש להישאר באתר ולהתעניין בשירותיו.

מעצב מקצועי יוכל להרים לכם את העסק ולהתחבר לרגשות הנכונים ביותר- אותם הרגשות אשר מושכים את לב הגולשים.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.