למה כוחו של הוידאו גובר בשנים האחרונות?

וידאו וקידום סרטונים

וידאו וקידום סרטונים

להיות בעל עסק זו מלאכה לא קלה מי כמוכם יודע זאת? שיווק העסק הוא אחד הכלים החשובים שצריך ללמוד על מנת ליצור תנועה של לקוחות לעסק, אבל לא תמיד זה עובד , אם כבר חילקתם פליארים, כרטיסי ביקור פרסמתם ברשתות החברתיות , יש לכם אתר יפה ומעוצב אבל עדיין משהו לא נע קדימה ואתם מרגישים שאתם בניוטרל, על סרטוני וידאו שמעתם? מדובר בכלי שיווקי שיכול למנף את העסק שלכם בצורה מובהקת.

איך סרטונים ברשת מקדמים את העסק?

תמונה שווה אלף מיליםמכירים את הפתגם הזה? אז כאן הוא מקבל הרבה יותר משמעות. ברגע שאתם מעלים סרט תדמית לרשת , לאתר שלכם אתם בעצם יוצרים אינטראקציה עם לקוחות פוטנציאלים איך? גוגל סורק את הסרטון שהעליתם מבין ויודע שמדובר בסרטון בעל ערך ומציב אותו במקומות החיפוש הבולטים ברשת, כך יש יותר תנועה , לקוחות וגולשים פוטנציאלים מגיעים לאתר שלכם נחשפים לשירות שלכם/ למוצר שאתם מוכרים ולבסוף רוכשים אותו.

בסרטון לעסק אפשר לדבר על הכל ולהציג כל פעם רעיון אחר לעסק. מה שיוצר עניין ומידע לגולש הפוטנציאלי.

יתרון נוסף לכוחו של הווידאו הוא שאפשר להציג המלצות של לקוחות שרכשו את המוצר או השירותמה שהופך להרבה יותר אותנטי ואמיתי והסיכוי לרכישה הוא גדול.

הצגת העסק בעזרת סרטון יוצרת סוג של אמינות ומדוע? ברגע שאתם מכניסים "לסלון" שלכם את הגולשים הם רואים בדיוק מי הוא בעל העסק (שזה אתם) היכן ממוקם העסק (אם זה בית מלאכה, חנות, חוות סוסים, ועוד) כך הרבה יותר קל להגיע ולגעת ברגש של הגולש ולהעביר לו את האווירה דרך הסרטון.

עסקים רבים הבינו כי מדובר בכלי שיווק נהדר

כיום בתי עסק רבים כבר יודעים כי סרטוני ווידאו מעלים את רמת ההכנסה שלהם בצורה משמעותית ולכן אימצו להם את השיטה הזו והם רואים תוצאות.

גם בתחום הווידאו יש המון אפשרויות אם זה עריכה מקצועית, צילום , הוספת כתוביות ועוד. זה כבר נתון לשיקולכם. כדי שסרטון וידאו יעביר את המסר בצורה ברורה ונכונה מומלץ לצלם אותו ברמה איכותית , זה משדר מקצועיות. זה לא הכל גם יצירתיות היא חלק גדול בתחום סרטוני הווידאו ככל שהיצירתיות שלכם תהיה גדולה יותר- העניין בעסק שלכם ימשוך יותר תשומת לב והחשיפה תהיה גדולה יותר.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.