הכיף בסרטון תדמית מצויר

הכיף בסרטון תדמית מצויר

אחד מהכלים המרתקים שקיימים כיום בעולם החזותי הוא סרטון האנימציה. סרטוני אנימציה יכולים לספר סיפור של בית עסק או של שירות מסוים בצורה ברורה ומקיפה. מחקרים רבים מוכיחים, כי יותר ממחצית מהאוכלוסייה הינם "לומדים חזותיים", הכוונה היא שכמעט כל המידע שמועבר למוח של האדם הינו מידע חזותי כגון, תמונות, כתובים בולטים וכמובן, סרטוני וידאו, הראייה של האדם היא אחת מהחושים הדומיננטיים ביותר בגופו. לא רק זאת, אלא שהמחקרים גם מוכיחים, כי מידע חזותי מעובד במוח בצורה מהירה הרבה יותר מאשר טקסטים.

בעקבות מסקנות אלו, ברור מאליו כי הפקת סרטוני תדמית הינה פעולה הכרחית עבור פרסום, מיתוג ושיווק של כל עסק. נשאלת השאלה – מדוע לבחור דווקא בסרטון תדמית מצויר? למה לא ללכת על סרטון וידאו בו מופיעים דמויות אמיתיות? ובכן, יש לכך מספר תשובות ונפרט אותן להלן:

סרטון מצויר מתאים כמעט לכל נושא

האנימציה פועלת בצורה טובה ביותר עבור כל צורך שיווקי – סרטוני אנימציה כסרטון הסבר על שירות או על מוצר כלשהוא, הוספת דמויות מונפשות לסרטון הדרכה משעמם, סרטון תדמית עבור בית עסק או מוסד כלשהוא. בקיצור, כל דבר שתרצו, יראה הרבה יותר טוב בהנפשה.

סרטון מצויר יכול לפשט נושא מורכב

באמצעות סרטוני אנימציה ניתן להחיות קונספטים שונים, מה שבלתי אפשרי באמצעות טקסט או וידאו. דמויות או חפצים מונפשים יכולים לעשות כל מיני דברים מוזרים ומעניינים כאחד – לנסוע בזמן, לעוף, להגיד מה שהם רוצים ועוד. דרך האנימציה ניתן להראות כיצד עובדים מנגנונים שונים וכיצד מתרחשים תהליכים שונים ומורכבים כגון, כיצד עוברים המים מהצינורות אל הברז במטבח, כיצד האוכל משפיע על המוח וכיצד מתפתח האפרוח עד שהוא בוקע מהביצה.

הפקת סרטון מצויר הוא זול יחסית

הפקת סרטון וידאו חי הוא תהליך שכרוך בהוצאות כספיות כבדות כמו גם ליהוק של שחקנים, שירותי צילום ועורכים. לעומת סרטון אנימציה שכל מה שנדרש עבורו זה עורך אחד עם מחשב תותח על מנת ליצור סרטון אנימציה מושלם.

לסיכום 

וידאו הינו כלי שיווקי עוצמתי מאוד והמגמה הטרנדית שלו כיום היא האנימציה. ייתכן מאוד, כי סרטון תדמית מצויר הוא הדבר היחיד שיגרום לעסק שלכם לצמוח.

 המאמר מטעם פיל אנימציה 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.