עריכת סרטונים – לעשות את זה בצורה חכמה

עריכת סרטונים

כמה פעמים קרה שצפיתם בסרט מסוים והרגשתם שהוא נמשך כמו מסטיק, שהמסר שלו הועבר אליכם כבר בחלק הראשון שלו, ומכאן זה רק התדרדר, כמה פעמים הרגשתם שאם אתם הייתם עורכים את הסרט, הוא היה מתקצר בצורה אפקטיבית והייתם יכולים להפוך את הסרט להרבה יותר מעניין, איכותי ומושך.

זה נכון לא רק לגבי סרטים, זה נכון למעשה לגבי כל יצירה, אומנותית או אחרת. בכל מצב אנחנו צריכים לדעת להתמקד במה שחשוב, לוותר על מה שלא, לחתוך את מה שאנחנו לא צריכים וחשוב לא פחות, לסדר את הדברים בצורה נכונה בשביל להעביר את מה שאנחנו רוצים בצורה ברורה ואפקטיבית. כך המסר שלנו יעבור אל קהל היעד בצורה טובה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לנושא של עריכת סרטונים. היום, בעידן היוטיוב והפייסבוק, בכלל בעידן בו אנחנו משתמשים לא מעט בסרטונים בשביל להעביר מסרים פרסומיים ושיווקיים שונים, אנחנו צריכים לדעת כיצד לייצר סרטונים בצורה נכונה, כשבין היתר התפקיד שלנו הוא לדעת גם איך לערוך את הסרטון בצורה אפקטיבית וברורה.

איך עושים את זה בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לדעת מה המסר שאנחנו רוצים להעביר לקהל היעד שלנו, מה בדיוק אנחנו רוצים שהם יקבלו מהסרטון, עם מה אנחנו רוצים שהם יצאו מהצפייה בסרטון.

שנית, אנחנו צריכים לדעת איך לקצר את הסרטון כך שהמסר יהיה מזוקק ותמציתי. חשוב לומר, הוא לא צריך להיות קצר מדי, אלא הוא צריך להיות ברור. לשם כך לא נדרש הרבה זמן מחד ומאידך, הוא צריך להיות בנוי נכון ומובן.

שלישית, אנחנו צריכים לסדר את הסרטון בצורה נכונה, כך שכל קטע יוביל לשלב הבא בצורה הגיונית.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתעדכנים בהגרלת צאנס אונליין
אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בקרב הציבור אשר בוחר להשתתף בהימורים חוקיים, הוא משחק צ'אנס. מדובר על...
קרא עוד »
יונ 05, 2017
נשפכו לכם מים על הלפטופ ועכשיו הוא לא נדלק? מה עושים?
מים הם האויב הרשמי והמוכר לכל מוצרי הדיגיטל. ולכן, כאשר טלפון נופל למים, מים נשפכים על הלפטופ או...
קרא עוד »
אוג 19, 2019
מבחר מתנות מקוריות לכל אחד
מתנה מקורית יכולה להתפרש במובנים רבים, כל אחד בוחר על פי תפיסת עולמו - מהי מתנה מקורית ומהי מתנה רגילה....
קרא עוד »
אפר 10, 2015