עריכת סרטונים – לעשות את זה בצורה חכמה

עריכת סרטונים

כמה פעמים קרה שצפיתם בסרט מסוים והרגשתם שהוא נמשך כמו מסטיק, שהמסר שלו הועבר אליכם כבר בחלק הראשון שלו, ומכאן זה רק התדרדר, כמה פעמים הרגשתם שאם אתם הייתם עורכים את הסרט, הוא היה מתקצר בצורה אפקטיבית והייתם יכולים להפוך את הסרט להרבה יותר מעניין, איכותי ומושך.

זה נכון לא רק לגבי סרטים, זה נכון למעשה לגבי כל יצירה, אומנותית או אחרת. בכל מצב אנחנו צריכים לדעת להתמקד במה שחשוב, לוותר על מה שלא, לחתוך את מה שאנחנו לא צריכים וחשוב לא פחות, לסדר את הדברים בצורה נכונה בשביל להעביר את מה שאנחנו רוצים בצורה ברורה ואפקטיבית. כך המסר שלנו יעבור אל קהל היעד בצורה טובה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לנושא של עריכת סרטונים. היום, בעידן היוטיוב והפייסבוק, בכלל בעידן בו אנחנו משתמשים לא מעט בסרטונים בשביל להעביר מסרים פרסומיים ושיווקיים שונים, אנחנו צריכים לדעת כיצד לייצר סרטונים בצורה נכונה, כשבין היתר התפקיד שלנו הוא לדעת גם איך לערוך את הסרטון בצורה אפקטיבית וברורה.

איך עושים את זה בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לדעת מה המסר שאנחנו רוצים להעביר לקהל היעד שלנו, מה בדיוק אנחנו רוצים שהם יקבלו מהסרטון, עם מה אנחנו רוצים שהם יצאו מהצפייה בסרטון.

שנית, אנחנו צריכים לדעת איך לקצר את הסרטון כך שהמסר יהיה מזוקק ותמציתי. חשוב לומר, הוא לא צריך להיות קצר מדי, אלא הוא צריך להיות ברור. לשם כך לא נדרש הרבה זמן מחד ומאידך, הוא צריך להיות בנוי נכון ומובן.

שלישית, אנחנו צריכים לסדר את הסרטון בצורה נכונה, כך שכל קטע יוביל לשלב הבא בצורה הגיונית.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.