עריכת סרטונים – כך תעשו זאת נכון

עריכת סרטונים

רבים תוהים לעצמן כיצד ניתן לערוך סרטון באיכות גבוהה ובצורה שתגרום לו להיות ויראלי כמה שיותר. אין נוסחת קסם לזה, אך בהחלט ניתן לומר שיש כמה דברים בסיסיים לעשות (או לא לעשות), כדי לגרום לסרטון שלכם להיות שונה מכל השאר.

עריכת סרטונים – כך תעשו זאת נכון

התוכן הוא המלך:

כנראה שכמה שיאמרו את זה יותר, אנשים עדיין לא כל כך מבינים את החשיבות שיש לתוכן. תוכל הסרטון הוא הכול. כן, ממש כך. הוא משחק תפקיד הרבה יותר מחזות ונראות ההסרטה ומקולות הרגע והצבעים המלווים אותה.

התוכן הוא המלך, כמאמר הקלישאה. היא כמובן נכונה גם כשעורכים סרטונים. סרטון טוב יותר מהשאר, יהיה באופן מוחלט זה שיציג את התוכן הטוב ביותר. זוויות צילום פנומנאליות זה מעולה אך זה עדיין לא מה שיביא לכם את הלקוחות.

קראו גם על: עריכת סרטונים בחינם

צבע אחיד לסרטונים:

צבע, הוא אלמנט עיצובי מרכזי הניתן לתמרון כדי להדגיש נושאים מסוימים, לעורר רגשות ספציפיים ולהגדיר את מצב הרוח או האווירה של הסצנה שלכם. למרבה המזל, תוכניות עריכת הווידיאו של ימינו נותנות לנו הרבה אפשרויות לעריכת צבעים שבעבר היו אפשריות רק עם תמונות.

רוב העורכים עושים שני דברים: תיקון צבע – כדי לוודא שצבעי הצילום שלכם עקביים בכל הסצינות, ודירוג הצבעים – בכדי להעניק לסרט שלכם מראה שונה.

בחרו מוזיקה טובה:

אל תתמקדו רק בוויז'ואל; אם אתם יוצרים סרט דרמה, למשל, אתם תרצו שהשיר או כלי הנגינה הנכונים יהפכו את רגעי המפתח (שבהם אתם רוצים לעורר רגשות מסוימים מהקהל) למיוחדות. נסו להתאים את המוזיקה לסוג התוכן אותו אתם מציגים לקהל היעד שלכם, כדי למגנט אותו אליכם.

אולי יעניין אתכם גם: עריכת סרטונים באתר eyalkahan

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.