סרטי תדמית ואנימציה – הישארו קצרים וממוקדים

סרטי תדמית ואנימציה - הישארו קצרים וממוקדים

סרטון קצר או סרט ארוך ומורכב? שפע של מידע או הסתפקות בפרטים המרכזיים והחשובים באמת? אלה השאלות שמטרידות לא פעם את מנוחתם של בעלי עסקים רבים, אלה שמשתוקקים לתכנן סרטון חד ומדויק שיניע את הצופים לפעולה. אז איך עושים את זה נכון וכמה זמן אתם באמת צריכים?

סרטון חד וקצר עושה את העבודה

האמת הפשוטה היא שלרובנו אין זמן פנוי. אנחנו משוטטים בפייסבוק או באינסטגרם בדקות הבודדות שבהן אנחנו קצת פחות עסוקים, ועומס המידע מוביל גם לרמות קשב נמוכות יותר. מכאן שהבחירה בסרטון תדמית קצר, חד וממוקד, היא בחירה מדויקת שיכולה לספק תוצאות הרבה יותר טובות. עבור הגולשים קטע וידאו של דקה הוא כל מה שהם מסוגלים להתמקד בו, ואם תצליחו לייצר תוכן מסקרן שמתחבר גם לרגש – יכול להיות שתקבלו עוד חצי דקה של חסד.

סרטון אנימציה מספר את הסיפור – בפחות זמן

לפעמים נדמה שיש לכם המון מה לומר, וגם חמש או שש דקות לא יספיקו. אתם רוצים לספר לגולשים את כל מה שנדמה לכם שהם חייבים לדעת, בא לכם לשתף אותם בעשייה הרבה שלכם ואם אפשר רצוי גם להכניס כמה תמונות יפות, קטעי וידאו מעניינים וקריין שיוודא שהם קולטים את המסרים שלכם במדויק. עם זאת, הפקת סרטי תדמית לעסקים, כשהם מתוכננים ומופקים באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר, הם סרטונים שמגיעים לתוצאות טובות יותר בזמן קצר הרבה יותר.

למעשה, בעבודה עם חברת ההפקות תוכלו לנקות את רעשי הרקע, להציף את הנושאים המרכזיים ולדייק את המסרים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם באמת צריכים ורוצים לקבל. המילים הנכונות, הדמויות האידאליות והחיבור המנצח בין כל פיסות הפאזל – זה סוד ההצלחה.

אז מאיפה מתחילים?

אם אתם לא לגמרי בטוחים מאיפה מתחילים, איזה מסרים חשובים יותר ועל מה בכל זאת אפשר לוותר, זה בדיוק הזמן להיעזר בחברה של חברת הפקות מקצועית ועתירת ניסיון. הצוות שיעמוד לצידכם יסייע לכם לדייק את המסרים, להגדיר מטרות ברורות ולהניע את הצופים לפעולה הרצויה, בין אם אתם מנסים להגדיל חשיפה, לייצר מכירות או לגייס משקיעים.

קלמנטינה – הפקות סרטים תמיד לצידכם בכל שלב בדרך להצלחה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966221 או לבקר אותנו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://clemantinafilms.co.il/.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.