איך עושים תמלול של הודעות קוליות

הודעה קולית זו תכונה נפוצה מאוד במערכת הטלפון. זה משמש לאיסוף מידע על המתקשר ולהצגתו על מסך לפי הצורך. תכונת הדואר הקולי קיימת כבר עשרות שנים אך לא נעשה בה שימוש בתדירות גבוהה כפי שהיא אמורה להיות. הפקת מלוא התועלת יכולה להיעשות על ידי תמלול של הודעות קוליות. 

איך זה מתבצע כיום 

הסיבה לכך היא שהודעה קולית הייתה פחות שימושית היא שהתא הקולי לא תמיד היה חלק ממערכת הטלפונים, אלא התווספה מאוחר יותר וזה הפך פופולרי רק לאחר כניסת הטלפונים הסלולריים. ראינו הודעות קוליות נשלחות בעבר, אך הטכנולוגיה השתפרה באופן דרמטי עם הזמן וכעת אנו יכולים לשלוח הודעות קוליות גם במכשירים הניידים שלנו! ויותר מכך, אפשר גם לבצע תמלול של המסר! 

לכאורה, קשה לתרגם הודעות קוליות לטקסט. זאת בשל התווים השונים המשמשים בשפות שונות והאופן שבו הם נשמעים. למשימה זו נעשה שימוש בשירותי הודעות קוליות כגון Google Translate או Microsoft Translate. הם יכולים לעזור לך לתמלל הודעה קולית בשפה שתבחר. שירותים אלו הינם בחינם וניתן להורידם מאתרי האינטרנט שלהם. אך זה לא הכל. 

הודעות יכולות לשמש כדי לתקשר עם לקוחות, עמיתים ואפילו זרים. עם זאת, זוהי משימה שלוקחת זמן רב לתמלל הודעות קוליות וזו משימה שיכולה להיות סיוט אמיתי עבור מתמללים. מתמללי הודעות קוליות צריכים להתמודד עם סוגים שונים של קולות כמו נשים, גברים, קשישים וילדים. יתרה מכך, עליהם לוודא שכל הודעה קולית מתומללת בצורה מושלמת כך שלא יהיו טעויות או אי הבנות בהודעה. אך יש פתרונות מתקדמים. 

לדוגמא, תמלול הודעות קוליות (VMT) היא תוכנה שפותחה על ידי חברה מקצועית המאפשרת למשתמשים ליצור תמלול של הודעות קוליות באופן אוטומטי בזמן שהן מושמעות על ידי אנשים המשתמשים ברמקולי הטלפון או המחשב שלהם. התוכנה כוללת גם תכונת ניתוח אודיו המסייעת למשתמשים. 

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה כדאי לקנות גאדג'טים ואביזרים
הטכנולוגיה כיום ממלאת את חיינו כמעט בכל תחום. למרות שהמכשירים הטכנולוגיים כיום הם מתקדמים ביותר,...
קרא עוד »
דצמ 18, 2014
איך לגבש צוות בתקציב מינימאלי?
כל מעסיק מעוניין לגבש את הצוות שלו. אולי חשוב להדגיש שזה רק אם המעסיק מבין את החשיבות של הנושא הזה...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
שקע טעינה למחשב נייד, איפה קונים?
שקע טעינה למחשב נייד הוא מכשיר שניתן לחבר לשקע הקיר של מחשב נייד כדי להטעין אותו. שקעי טעינה אינם...
קרא עוד »
אפר 22, 2023