החלפת מסך גלקסי 6

החלפת מסך גלקסי

אחד מהנזקים הנפוצים של מכשיר הטלפון החכם הינו שבר או סדק במסך. זה ידוע, כי המסך מכסה שטח נכבד מהטלפון הנייד והוא חשוף במיוחד, למכות, שריטות אפילו אם יש עליו מגן. עדיין לא המציאו מסך שלא ייהרס ולבטח גם לא ימציאו אחד כזה. ליצרניות של הטלפונים החכמים, קיים אינטרס ברור- רכישת חלקי חילוף למכשירים החכמים שהן מייצרות. כך גם לגבי החלפת מסך גלקסי 6.  יש לציין כי עלות החלפת המסך במעבדה, ישתנה על פי האיכות. אם ראיתם מחיר זול בשליש מהמחירים שכבר ביררתם לגביהם, יש להבין כי מדובר במסך תואם ולא מקורי מה שעשוי לגרום לבעיות במכשיר בעתיד, כך שההוצאה תהיה לאחר מכן, כפולה ומכופלת.

כמה יעלה מסך באיכות גבוהה לגלקסי 5?

אם תבצעו סקר במעבדות לתיקון מכשירים חכמים שהן מקצועיות ומוכרות, העלות של החלפת מסלך גלקסי 6, תעלה בסביבות ה-500 ₪ . כאשר אתם מבררים לגבי המחיר של החלק שבו אתם מעוניינים למשל מסך של גלקסי 6, כדאי כי תוודאו כי המעבדה, מבצעת בדיקה מקיפה למכשיר הנייד שלכם, היות ובעת שבירת המסך, עשויים להיגרם נזקים נוספים למכשיר החכם שלכם. בדיקה מקיפה זו, לאחר החלפת  המסך, נקראת QS ובדיקה זו, מתבצעת לפני ואחרי תיקון, כך שכל טכנאי טלפונים ניידים אשר מכבד את עצמו יבצע עבודה יסודית הכוללת גם את הבדיקות של המכשיר החכם שלכם מסוג גלאקסי.

העמידות של המכשיר הנייד בפני מים לאחר תיקון המסך בגלקסי 6

כאשר מבצעים החלפת מסך גלקסי 6 במעבדה וכן כל מכשיר חכם אחר, העמידות של המסך למים נפגמת יותר ויש לשמור מפני מים שבעתיים לאחר החלפת המסך, גם אם הוא מסך מקורי ואפילו שהמכשיר החכם שלכם, תוקן במעבדה מקצועית  ומוכרת.יש לבדוק גם את כפתור הבית, המיקרופון, חיישן הקרבה ואת המצלמה הקדמית והאחורית . בסוף, יש לוודא, כי הטכנאי יבצע בדיקה ויזואלית בנוסף, על מנת לבדוק כי המסגרת יושבת טוב על הנייד שהיא לא תבלוט, שהמכשיר אינו משמיע קולות מוזרים לאחר התיקון, או שיש בו בליטות נוספות בקצוות.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיקור חוץ QA
תהליך ה-QA הוא משימה שלוקחת זמן. היא כוללת שלבים רבים, הכוללים אנשים שונים ודורשים עבודה ידנית...
קרא עוד »
יונ 07, 2022
איך לגבש צוות בתקציב מינימאלי?
כל מעסיק מעוניין לגבש את הצוות שלו. אולי חשוב להדגיש שזה רק אם המעסיק מבין את החשיבות של הנושא הזה...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
בעידן המצלמות הנסתרות: חשוב שתדעו מה חוקי ומה לא
אי ידיעת החוק לא פוטרת מעונש. בטח שמעתם את המשפט הזה לפחות פעם אחת בחיים שלכם. ולא משנה כמה המשפט הזה...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018