תיקונים שכיחים במכשירי מייזו

תיקונים במכשירי מייזו

קניתם מכשיר מייזו? עליכם לדעת, שתוכלו להיתקל בתקלות שכיחות, ותצטרכו תיקונים שכיחים למכשיר זה.  במאמר, נסביר לכם מהם התיקונים הנפוצים למכשיר המייזו.

החלפת מסך המכשיר

חיבורי האנטנה של המכשיר, נמצאים באזור המסך. לכן, החלפת מסך של מכשיר המייזו, צריכה להיעשות בצורה מאוד עדינה.

תקלות בסוללת המכשיר

החלפת סוללת מכשיר המייזו, שונה מהחלפת סוללה של מכשירי סמרטפון של חברות אחרות. בעוד, שניתן בקלות להוציא סוללות מסמרטפונים של חברות אחרות, במכשיר המייזו אי אפשר להוציא את הסוללה בקלות. את הסוללה, יש להוציא רק במעבדה בה מתמחים בטיפול ותיקון של מכשירי המייזו.

תיקון שקע הטעינה

מכשיר המייזו, נטען באמצעות כבל USB. כאשר שקע ההטענה מתקלקל, ישנם 2 אפשרויות של תיקון:

  1. הלחמה של החלקים השבורים בשקע.
  2. החלפת של כל השקע.

לפעמים, אפשר להסתפק רק בהלחמה, שנעשית על ידי מקצוענים. אבל, לפעמים יש צורך בתיקון אחר של אזור השקע כמו החלפת שקע טעינה אייפון 6 פלוס במלואו. באזור השקע של מכשירי המייזו, יש אנטנות קליטה, וכפתורים. לכן, נוצר לפעמים צורך של החלפת כל השקע.

בעיות בגישה אל שירותי גוגל

בחלק מהמכשירים, הגישה אל שירותי גוגל משובשת, או לא עובדת. על מנת לתקן את התקלה- יש להוריד קובץ למכשיר, ולפעול לפי הוראות ההתקנה.

מכשיר הסמרטפון לא מזוהה בווינדוס 10

לחלק ממכשירי מייזו, אין זיהוי בווינדוס 10. המערכת לא תזהה את ההתקן, ותכתוב- התקן לא מזוהה. לשם כך, יש לבצע התקנה מיוחדת של המכשיר במערכת ווינדוס. וכך, בכל פעם שהמכשיר יחובר בכבל למחשב, המחשב יזהה את המכשיר.

תקלות במצלמה של המכשיר

לפעמים, מנגנון המצלמה של המכשיר מתקלקל. ישנן סיבות שונות לתקלות במצלמה של המכשיר. לפעמים, הבעיה נוצרה רק מלכלוך, במקרה זה, צריך רק לנקות את הלכלוך. לעיתים, יהיה צורך בהחלפת המצלמה. החלפה זו, תיעשה במעבדה מקצועית כמו בלינק https://sogerpina.co.il למכשירי מייזו.

תקלות במיקרופון של המכשיר

אחת מהתקלות הנפוצות במכשירים אלו, היא תקלה במיקרופון. לעיתים, התקלה במיקרופון, תגרום לכך שהשיחה לא תשמע טוב. לעיתים, התקלה נוצרה מרטיבות, ויש לטפל ברטיבות, על מנת לתקן את המיקרופון.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעים להכיר: We4G חברת אקספון ושירותי הסלולר שלה.
בשנים האחרונות שוק הסלולר הולך והופך לנגיש יותר עבור אנשים מכל שכבות האוכלוסייה, כאשר כיום ישנן שלל...
קרא עוד »
אפר 28, 2018
סרטוני תדמית – השקעה חשובה של העסק
דבר שנשמע פשוט כמו סרטוני תדמית יכול להיות בעל השפעה עצומה על סיכויי ההצלחה של העסק שלך. אם תדע לפנות...
קרא עוד »
אוק 24, 2021
מהם היתרונות של מערכת erp?
מהי מערכת erp ולמה היא משמשת? מי משתמש במערכת erp ומהם יתרונותיה? במאמר הבא נחשוף בפניכם את כל מה שחשוב...
קרא עוד »
ספט 24, 2017