טיפול אונליין – גם אחרי הקורונה

טיפול אונליין

לא מעט אנשים מודעים לעובדה שהם יכולים לקבל טיפול פסיכולוגי באמצעות שיחת וידאו אונליין.
אולי נדמה לכם שהדבר מתבצע בצורה זו בין היתר בשל נגיף הקורונה, אך האמת היא קצת שונה, הטיפול היה גם פופולארי לפני שהנגיף הגיע לבקר אותנו.

כאן נכתוב על טיפול אונליין אחרי הקורונה.

האם טיפול אונליין הוא יעיל?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם האם טיפול פסיכולוגי אונליין, פחות מועיל מטיפול פרונטאלי, ויש מקום לשאלה זו. אנו מורגלים לשבת פנים אל מול פנים, בקליניקה של הפסיכולוג, וחשוב לדעת כי ישנן עוד שיטות טיפול, לא פחות יעילות.

טיפול שעובד

גם פסיכולוגים נוטים להתלבט בשאלה האם טיפול אונליין הוא אכן יעיל, אך עם הזמן והניסיון הם גילו שהטיפול אכן עובד, מבטיח תוצאות אליהם המטופל התכוון להגיע מלכתחילה, שיעורי ההצלחה הינם גבוהים במיוחד, ואין צורך להטריח את עצמכם ולהגיע לקליניקה של המטפל, אתם תקבלו טיפול מהמקום שהכי נוח לכם, כמובן זהו הבית.

לעבור תהליכים משני חיים

באמצעות טיפול אונליין, אנשים יכולים לעבור תהליכים, להגשים את עצמם, להשתחרר מעכבות, כל זאת באמצעות אינטראקציה אונליין עם המטפל, אפילו אם הם מעולם לא נפגשו.

מפגשים חד שבועיים

טיפול אונליין מתבצע פעם אחת בשבוע, אורך הטיפול תלוי במקרה ובמטופל, ולמרות שאין מדובר בטיפול פרונטאלי, טיפול אונליין נמצא כאפקטיבי. הרי אנו חיים בעידן וירטואלי אשר בזכותו כל העולם השתנה, ויש לדעת כיצד לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית, במיוחד בזמן שהקורונה עדיין חוגגת.

טיפול פרטני באווירה אינטימית

טיפול אונליין מבטיח הצלחות רבות, הרבה אנשים טוענים שהוא הציל את חייהם ואף לימד אותם איך להתמודד עם דכאון, הוא מתנהל בצורה אישית ויעילה, ורמת הטיפול איננה שונה מטיפול פסיכולוגי פרונטלי.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדרסים אורטופדיים ושמירה על בריאותנו
בכדי לשמור על אורח חיים בריא, אנחנו צריכים לשמור על גוף בריא, ולהפך. ככל שנתייחס לגוף שלנו טוב יותר, כך...
קרא עוד »
דצמ 13, 2016
תיקון פלייסטיישן 4
פלייסטיישן 4 הינה אחת מקונסולות המשחקים האהובות והנמכרות ביותר בעולם. קונסולה זו מעניקה חוויית משחק...
קרא עוד »
אוג 16, 2016
נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC מציע חבילות ללקוחות פרטיים ועסקיים
חיבור לרשת האינטרנט, הוא כיום הכרח בחיים המודרניים. מה מציע ספק האינטרנט ITC מבחינה זו ללקוחות פרטיים...
קרא עוד »
יונ 15, 2021