פס צבירה מגנט – אלו סוגים קיימים?

מגנט רצועת הצטברות הוא סוג של מכשיר מגנטי המשמש בקווי חשמל כדי לצבור חלקיקים פרומגנטיים כגון ברזל, נחושת או אלומיניום. הם משמשים למניעת הפסקות חשמל הנגרמות על ידי פסולת שהצטברה על קווי חשמל.

ישנם מספר סוגים של מגנטים של פס צבירה מגנט המשמשים בתעשיית החשמל וגם לשימוש בייתי. אחד הסוגים הנפוצים ביותר הוא מפריד מגנטי מסוג יבש. סוג זה משתמש בתוף מגנטי כדי למיין ולהפריד חומרים פרומגנטיים מחומרים לא מגנטיים.

מפריד מגנטי

סוג נוסף של מגנט רצועת הצטברות הוא מפריד מגנטי מסוג רטוב. סוג זה של מפריד מגנטי משתמש בשדה מגנטי כדי להפריד חומרים פרומגנטיים מחומרים לא מגנטיים בתערובת באמצעות תמיסה על בסיס מים. המפריד המגנטי הרטוב משמש בדרך כלל בתהליכים בעלי קיבולת גבוהה להסרת חומרים פרומגנטיים מחומרים כגון עפרה, אפר או חומרים בתפזורת אחרים.

מפריד זרם מערבולת הוא סוג נוסף של מגנט רצועת צבירה. סוג זה של מפריד מגנטי משתמש בשדות מגנטיים כדי להשרות זרמים חשמליים בחומרים מוליכים כגון אלומיניום, נחושת או מתכות לא ברזליות אחרות. הזרמים הזורמים בחומר המוליך מייצרים שדה מגנטי הדוחה את השדה המגנטי של מפריד זרם המערבולת. זה גורם לדחיית החומר מהמפריד ולאיסוף במיכל נפרד.

תאורה איכותית

לבסוף, מגנט רצועת יתר הוא סוג של מגנט רצועת צבירה הנפוץ במערכות מסועים. סוג זה של מפריד מגנטי מותקן מעל מסוע ומשתמש בשדה מגנטי כדי להסיר חומרים פרומגנטיים מהחומר המועבר על המסוע.

לסיכום, פס צבירה מגנטיים באתר הוםלד גופי תאורה מגיעים במגוון סוגים ומשמשים במגוון רחב של תעשיות. הם ממלאים תפקיד חיוני במניעת הפסקות חשמל הנגרמות על ידי פסולת שהצטברה על קווי חשמל. סוגים שונים משמשים ביישומים והגדרות שונות ואף ליופי ולתאורה ביתית, בהתאם לגודל ולסוג.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי ענן – מה זה בכלל?
מעת לעת נכנסות להן בשקט לז'רגון העסקי כל מיני מילים טכנולוגיות ומונחים חדשים. לפעמים אנו מוצאים את...
קרא עוד »
מרץ 06, 2024
מטבע קריפטוגרפי – מה עושים אתו?
מטבעות קריפטו הם מטבעות דיגיטליים או וירטואליים המשתמשים בקריפטוגרפיה לעסקאות פיננסיות מאובטחות,...
קרא עוד »
יול 02, 2023
המדריך להתקנת נקודת רשת במשרד
מתכננים היום את המשרד החדש שלכם ורוצים להבטיח שהעבודה בו תהיה כמה שיותר נוחה ומתקדמת? אם כך, יש דבר...
קרא עוד »
פבר 22, 2017