היתרונות של דומיין ישראלי

דומיין ישראלי

בבנייתו של עסק חדש אין ספק שנדרשת גם הקמת אתר אינטרנט, וזאת כדי להגיע לקהל היעד דרך מנועי החיפוש והרשתות החברתיות, וכדי לחשוף בפני הצרכנים מה מהותו של העסק, מה המוצר או השירות ולמה זהו המקום הנכון לקנות אותו. אחד הנושאים החשובים בהקמת האתר הוא הבחירה בדומיין – הכתובת הפשוטה והנוחה שדרכה יכולים הלקוחות להגיע אל האתר.

בחירת דומיין

הדומיין יכול לכלול סיומת ישראלית או זרה, על פי בחירתכם, ואם אתם מתלבטים מה היתרונות של קניית דומיין ישראלי לעומת דומיין כללי או זר, הגעתם למקום הנכון. כדי להבין מהם היתרונות של דומיין ישראלי ומה עדיף לאתר שלכם, פשוט המשיכו לקרוא עוד קצת.

מה הן היתרונות?

בין שלל היתרונות של דומיין ישראלי חשוב להתייחס ליתרון הפסיכולוגי. גולשים ישראלים אשר מחפשים מוצרים, שירותים או מידע, ועושים זאת בעברית, נוטים לרוב לפתוח אתרים שהסיומת שלהם היא ישראלית. יתרה מכך, ואולי אף חשוב מכך, כתובות רבות שבהם תחשקו עשויות להיות תפוסות בסיומת הבינלאומית, בעוד דומיין ישראלי יכול להציע לכם טווח כתובות רחב יותר. אגב, גם בגוגל יש יתרון גדול לדומיין הישראלי במובן זה שקידום אתרים ישראלים הוא הרבה יותר נוח ופשוט, וגם יותר מועדף על ידי גוגל ישראל. אם כן, היתרונות של דומיין ישראלי ללא ספק הופכים אותו לאטרקטיבי, גם אם מחירו של דומיין כזה מעט יותר גבוה מאושר מחירו של דומיין עולמי.

עוד בנושא:
איך לקנות את הדומיין המושלם

דומיין אתרים ודומיין

איפה קונים דומיין ישראלי?

לאחר שסקרנו את היתרונות של דומיין ישראלי, כל שנותר לעשות הוא להחליט האם אתם מעדיפים דומיין עם סיומת co.il שיעזור לכם יותר בקידום בגוגל ובמשיכת הלקוחות. אם כן חשוב שתדעו שישנן אפשרויות רבות ומגוונות לרכישת דומיין ישראלי. באתרים אלה תוכלו גם לדעת האם הכתובת שבה אתם מעוניינים פנויה או לא, ואף לקבל הצעות לכתובות חלופיות. זכרו גם שיש סיומות מסוגים שונים, שכל סיומת היא בעלת משמעות אחרת ומיועדת לרוב לצרכים מאוד מסוימים כמו שנכתב במדריך קניית דומיין. כמו כן, כדאי להכיר את נושא ה-SEO.

עמותות ישתמשו לרוב ב-org בעוד ארגונים ממשלתיים יבחרו בסיומת gov ואתרים הקשורים למערכת החינוך יופיעו עם הסיומת edu. הבחירה בסיומת היא חשובה לאתר שלכם, לנוכחות שלכם במנועי החיפוש וגם לרושם שייווצר אצל הלקוחות שלכם, כפי שהדגשנו. אלו הם היתרונות של דומיין ישראלי, וכעת כל שנותר לכם הוא לבחור כתובת מתאימה, לחבר את הדומיין לאתר שלכם ולצאת לדרך עם אתר חדש, מעוצב ובעיקר – עם סיומת שמתאימה בדיוק לכם.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להעביר שיעור פרטי אונליין? – עצות למורה
מורים פרטיים חדשים רבים אינם יודעים כיצד לעביר שיעור פרטי אונליין ולעשות זאת בצורה שתהיה אפקטיבית...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
מעצב? בונה אתרים? המחשב כבה באמצע העבודה? – היערך מראש
כל אדם שעובד שעות מול המחשב ועוסק בכל מה שקשור לתוכנה מכיר את הבעיה הזאת: לעיתים קורה שבלי הודעה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2017
מתמודדים עם הסגר: איך עסקים יכולים לעבוד בימי הקורונה?
נגיף הקורונה איתנו כבר מחודש מרץ, ושורת ההנחיות שמלווה אותנו בחודשים האחרונים הובילה לתסכול וירידה...
קרא עוד »
אוק 03, 2020