הסרת רקע מתמונה

הסרת רקע מתמונה

יש הרבה מאוד מקרים אשר בהם עולה צורך בהסרת רקע מתמונה. ברור שמדובר בעיקר בעבודה של גרפיקאי או של עורך וידאו אך בכל מקרה, הביצוע של הסרת הרקע הנתון לכתחילה בתמונה לצורך העברה של התמונה על גבי רקע אחר, הוא ביצוע שחייב להיות מקצועי. אי אפשר להוציא תמונה מתוך הרקע שה בלי ידע מקצועי. התוצאה תהיה גסה ומאוד לא מחמיאה לאובייקט המצולם.

אז מה עושים בדרך כלל? על פי רוב המלאכה נמסרת לידיו של גרפיקאי מקצועי אשר מבצע את החיתוך הנדרש באמצעות תוכנת פוטושופ. התוכנה הגרפית הפופולארית ביותר המסוגלת לטפל בתמונות בצורה הכי טובה והכי מקצועית.

לא חייבים לדעת גרפיקה

אנחנו כאן על מנת לחדש לכם ולספר לכם כי לא באמת חייבים לדעת גרפיקה או עריכת תמונות בפוטושופ ולא ממש חייבים ללמוד את כל התוכנות הגרפיות המורכבות על מנת להבין ולדעת איך לבצע את החיתוך הרצוי או את הפרדת התמונה מהרקע.

כי אנחנו מציעים שירות מקצועי ויעיל של אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום הגרפי והם מבצעים עבור כל מי שמבקש את החיתוך או את העיבוד הגרפי הרצוי ושולחים אל הלקוח את התוצאה ישירות אל המיל האישי שלו.

תמורת תשלום כמעט מצחיק, מקבל הלקוח עבודה מדויקת ומקצועית ותמונה אשר מופרדת בצורה כל כך מושלמת מהרקע שלה עד שאי אפשר כמעט להאמין כי התמונה ישבה על הרקע הקודם.

עבודה מקצועית ומדויקת

חשוב לשים לב כי יש כאלה אשר מבצעים עבודות חיתוך מהסוג הזה בלי לדייק ובלי לשים לב לנקודות החיכוך שבין האובייקט המצולם לבין הרקע שלו. עבור עיניים מקצועיות, התוצאה תהיה בעייתית מאוד.

על כן יש לשים לב כי מבצעים את העבודה בעזרת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.