הסרת רקע מתמונה

הסרת רקע מתמונה

יש הרבה מאוד מקרים אשר בהם עולה צורך בהסרת רקע מתמונה. ברור שמדובר בעיקר בעבודה של גרפיקאי או של עורך וידאו אך בכל מקרה, הביצוע של הסרת הרקע הנתון לכתחילה בתמונה לצורך העברה של התמונה על גבי רקע אחר, הוא ביצוע שחייב להיות מקצועי. אי אפשר להוציא תמונה מתוך הרקע שה בלי ידע מקצועי. התוצאה תהיה גסה ומאוד לא מחמיאה לאובייקט המצולם.

אז מה עושים בדרך כלל? על פי רוב המלאכה נמסרת לידיו של גרפיקאי מקצועי אשר מבצע את החיתוך הנדרש באמצעות תוכנת פוטושופ. התוכנה הגרפית הפופולארית ביותר המסוגלת לטפל בתמונות בצורה הכי טובה והכי מקצועית.

לא חייבים לדעת גרפיקה

אנחנו כאן על מנת לחדש לכם ולספר לכם כי לא באמת חייבים לדעת גרפיקה או עריכת תמונות בפוטושופ ולא ממש חייבים ללמוד את כל התוכנות הגרפיות המורכבות על מנת להבין ולדעת איך לבצע את החיתוך הרצוי או את הפרדת התמונה מהרקע.

כי אנחנו מציעים שירות מקצועי ויעיל של אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום הגרפי והם מבצעים עבור כל מי שמבקש את החיתוך או את העיבוד הגרפי הרצוי ושולחים אל הלקוח את התוצאה ישירות אל המיל האישי שלו.

תמורת תשלום כמעט מצחיק, מקבל הלקוח עבודה מדויקת ומקצועית ותמונה אשר מופרדת בצורה כל כך מושלמת מהרקע שלה עד שאי אפשר כמעט להאמין כי התמונה ישבה על הרקע הקודם.

עבודה מקצועית ומדויקת

חשוב לשים לב כי יש כאלה אשר מבצעים עבודות חיתוך מהסוג הזה בלי לדייק ובלי לשים לב לנקודות החיכוך שבין האובייקט המצולם לבין הרקע שלו. עבור עיניים מקצועיות, התוצאה תהיה בעייתית מאוד.

על כן יש לשים לב כי מבצעים את העבודה בעזרת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי פוטושופ?
המחשב שינה את חיינו בצורה קיצונית, הוא משפיע כמעט על כול מה שאנחנו עושים והוא בא לידי ביטוי בכל כך...
קרא עוד »
אפר 26, 2017
חברת פיתוח אפליקציות
פיתוח אפליקציות או פיתוח יישומים, הוא תהליך של יצירת תוכנה. אפליקציות מפותחות על ידי מפתחי...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
פיתוח תוכנה לעסקים – איך זה יעזור לעסק שלך?
פיתוח תוכנה – כלי  יחסית חדש שהעניקה הנדסת תוכנה ,אשר נותן לאנושות מגוון אופציות רחב כגון ניהול נוח...
קרא עוד »
פבר 01, 2015