קורס פוטושופ למתחילים בחיפה

קורס פוטושופ בחיפה

גרים בחיפה והצפון ורוצים ללמוד את תוכנת ADOBE PHOTOSHOP CC  אתם במקום הנכון!  סטודיו סול לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי בחיפה יאפשר לכם ללמוד את התוכנה המדהימה ביותר שיש בתחום העיצוב הגרפי, הלימודים מתקיימים בשיטת אחד על אחד ומאפשרים לכל אחד ללמוד בקצב האישי שלו את תוכנת העיצוב ועריכת תמונות. תוכנת הפוטושופ שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וצלמים אך בהחלט אהודה ביותר בקרב חובבי האמנות הדיגיטלית. תוכנת הפוטושופ מאפשרת לא רק לבצע מניפולציות על תמונות אלה גם עיצובים גרפיים בסגנונות שונים, ככל שתדעו את התוכנה לעומק תוכלו בהחלט להרחיק לכת לכל סגנון עיצוב. יש תלמידים שמתחילים בתור תחביב  ולעתים ממשיכים לקריירה בתחום העיצוב גרפי לעולם אתם לא יודעים לאן תפנו לאחר לימוד תוכנה זו.

 

הכנת מודעות עיצוביות באמצעות הפוטושופ

זה לא משנה אם אתם מתחילים להשתמש בתוכנת הפוטושופ או יודעים מספר פקודות בתוכנה, פוטושופ הנה התוכנה המניפולטיבית ביותר בתעשייה, ככל שאתם יודעים יותר תוכלו לשלב אין ספור גורמים כדי להגיע לכל עיצוב גרפי. בתוכנה אין ספור כלים להכנת עיצובים גרפיים בסגנונות שונים, החל מעיצוב מודעות מכירתיות או הזמנות לחתונה מעוצבות. בתוכנה אין ספור כלים שמתאימים לכל אחד להוציא איזה עיצוב גרפי שאתם רוצים. מודעות עיצוביות לקידום מכירות נעשים אך ורק בתוכנת הפוטושופ, השימוש בתמונות ליצירת אווירה במודעה עם טקסטים מעבירים את המסר החברתי או המכירתי בצורה הכי טובה שיכולה להיות זאת גם אחת הסיבות שבלימודי עיצוב גרפי תמיד מתחילים בלימודים עם תוכנת הפוטושופ. בעבר היה נהוג לחשוב שתוכנת הפוטושופ היא אך ורק לצלמים אך השינויים בגרסאות שנעשו בעשור האחרון מאפשר גם למעצבים הגרפיים למצוא שימוש רחב לכל מטרה שרק רוצים.

 

 

עיצוב ועריכת תמונות לצילום וגרפיקה – עיבוד תמונות בתוכנת הפוטושופ לצלמים

פוטושופ כתוכנה לעיבוד תמונות מספר אחד מאפשרת לכל צלם או צלמת להשתחרר מכבלי המחסום שהמצלמה הדיגיטלית גורמת לעתים בזמן הצילום, ברשות התוכנה כלים רבים מאוד לעריכה ותיקון של תמונות לאחר צילום, החל מתיקוני תמונות שסובלים מכהות יתר או בהירות יתר, כמובן שנוכל באמצעות מערכת של שקופיות בתוכנה לתקן ולהעביר מסרים דרך התמונות, בעולם האופנה או אירועים לעתים תוכלו לראות שהתמונות מגיעות במרקמים חומים או אפורים לסגנון צילום זה נקרא שקופית שמגיעה עם העדשה אותם שקופיות או סגנונות פוטושופ מאפשרת לכל אחד לקחת תמונה שצולמה ביום ולהפוך אותה לצילום לילה או ההפך, תמונות חשוכות להאיר אותם בצורה טובה. התוכנה מאפשרת שילוב תמונות לכל מטרה ועיבוד התמונות נעשה בקלות יתרה גם בכמות גדולה מאוד. באמצעות התוכנה צלמים יוכלו להכין אלבומים דיגיטליים להנצחת היום המיוחד או להציע כחבילה.

 

ללמוד אחד על אחד בסטודיו פרטי ללימודי תעודה

זה לא משנה אם אתם באים ללמוד את התוכנה לתחביב או כדי לעבוד בה בצורה מקצועית לאחר סיום הלימודים, כדי לדעת את תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת נושא התרגול הנו מחייב, לאחר כל סיום של שיעור תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לחזור על כל החומר הנלמד. שיעורי הבית מבטיחים לכם להיות כל הזמן עם החומר בצורה טובה. שלבי הלימוד בתוכנה תמיד בנויים על שלבים קודמים. ככל שתתרגלו את החומר הלימודי תוכלו לפתח את היצירתיות ונושא העיצוב בתוכנה יותר יזרום לכם לכל מטרה. כתוכנה המניפולטיבית ביותר ערבוב של פקודות שונות יוצר סגנונות עיצוב מדהימים.  עיצובים גרפיים שתבצעו יכולים לשמש אתכם להכנת מודעות פרסומיות עם המורים שלכם או לבנות תיק עבודות מקצועי כדי להתקבל למקומות עבודה בתחום. השיעורים מתקיימים באווירה פרטית ואישית והמורים שלכם יעבדו אתכם בצורה פרטנית אחד על אחד בדיוק כמו ששיעור פרטי מתקיים כדי להבטיח לכם לקלוט את כל החומר בצורה טובה. הלימודים מתקיימים ברוב שעות היום וגם בימי שישי ומתאימים לכל אחד שיש ברשותו מסגרת עמוסה של לימודים ועבודה. הכנו במיוחד בשבילם אין ספור סרטונים שיסבירו לכם מהי תוכנת פוטושופ ולמה היא מסוגלת.

באדיבות סטודיו סול קורס פוטושופ בחיפה

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.