האם אפשר לעיצוב לוגו לבד?

לוגו

לוגו הוא אלמנט חשוב במיוחד לעסק. הלוגו הוא חלק מתיוג העסק והוא ממש שם המשפחה של העסק של העסק. הלוגו הולך עם שם העסק לכל מקום, ולכן חשוב שהוא יהיה שריר וקיים.

לעיתים רבות בעלי עסקים רוצים לעצב לוגו לבד. לוגו לבד ניתן לעצב בעזרת תוכנות שונות שעוזרות עם עיצוב לוגו הפזורות ברחבי הרשת שניתן בעזרת מעט ידע במחשבים ועיצוב לבצע לבד. אז איך אפשר לעשות את זה?  

אם נשמעים לכמה כללים של עיצב לוגו ונעזרים ביצירתיות ניתן לעצב לוגו לבד ובצורה טובה. הכיצד? הכל בהמשך.

שרטוט לוגו ובניית חזון

על מנת להתחיל במלאכה חשוב להתחיל לגבש קונספט שיבדל את הלוגו שלכם מהמתחרים. יש לחשוב על לוגו ייחודי שייזכר וייחקק בזיכרון של קהל היעד שלכם. כדי להתחיל ועוד לפני שאתם פונים אל תוכנות לעיצוב לוגו חשוב לשרטט לכם לוגו על נייד ולחשוב על לוגו ייחודי שישקף את הקונספט של החברה שלכם ויבדיל אותו מאחרים.

השילוש הקדוש

חשוב לדעת שבניית לוגו מתחילה משלושה אלמנטים עיקריים בניהם: פונט, צבע ואלמנט גרפי.  חשוב על אלמנט גרפי מקורי. לדוגמא אם ברשותכם מאפייה, האלמנט הגרפי יכול להיות קאפ קייק צבוע בצבע חום, שעל גביו כיתוב של שם העסק בפונט שמתאים לקונספט של העסק. בחירת הצבעים האלמנט הגרפי והפונט חשובים מאד לקונספט של העסק.

עיצוב הלוגו

על מנת להתחיל במלאכת העיצוב, ולאחר שיש לכם סקיצה מוכנה שאתם מרוצים ממנה חשוב להתחיל לחפש אתר בו תוכלו לעצב את הלוגו שלכם. כיום ישנם מגוון אתרים שמתאימים לאנשים שרוצים לעצב לוגו כמעט ללא תקציב.

בין האתרים לוגו און ליין שמתאים לאנשים עם תקציב קטן, לוגו מאתר תבניות לוגו, אתר שמתאים לבעלי עסקים – זהו אתר שבו רוכשים לוגו לעסק עם זכויות פרסום שניתן לעצב וללטש באמצעות תוכנת עיצוב פוטו שופ.  עוד ניתן לעצב לוגו באמצעות תוכנה, שם ניתן לעצב את הלוגו שלכם באמצעות תוכנה שאינה יקרה לעצב לוגו אך יש להיעזר במעט ידע בתחום הגרפיקה.

בנוסף ניתן לפנות אל מעצבים מתחילים שירצו לעצב את הלוגו שלכם בסכום קטן יחסית וזאת למען תיק העבודות שלכם וניסיון התחלתי בעיצוב לוגו.

אולי יעניין אותך לקרוא על: עיצוב מוצר והפיכתו לאטרקטיבי לקונים

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורים פרטיים לפיסיקה – כיצד מוצאים?
חוקי היסוד של הטבע מסוכמים בתורת המדע הקרויה פיסיקה, שעוסקת בהתנהגות חומרים, תנועה, זמן, אנרגיה ועוד....
קרא עוד »
ינו 27, 2016
תהליך הוצאת ספר – כמה זמן זה לוקח?
תהליך הוצאת הספרים יכול להשתנות במשך הזמן בהתאם למספר גורמים, כמו מורכבות הספר, מסלול ההוצאה שנבחר...
קרא עוד »
יול 12, 2023
איך ניתן להוזיל מחירים של ביטוח לנהגים צעירים?
כשהילד שלנו מקבל רישיון נהיגה, אנחנו מתרגשים ושמחים בשבילו, אך גם מתמלאים בלא מעט חששות ופחדים. הרי...
קרא עוד »
מאי 22, 2022