האם אפשר לעיצוב לוגו לבד?

לוגו

לוגו הוא אלמנט חשוב במיוחד לעסק. הלוגו הוא חלק מתיוג העסק והוא ממש שם המשפחה של העסק של העסק. הלוגו הולך עם שם העסק לכל מקום, ולכן חשוב שהוא יהיה שריר וקיים.

לעיתים רבות בעלי עסקים רוצים לעצב לוגו לבד. לוגו לבד ניתן לעצב בעזרת תוכנות שונות שעוזרות עם עיצוב לוגו הפזורות ברחבי הרשת שניתן בעזרת מעט ידע במחשבים ועיצוב לבצע לבד. אז איך אפשר לעשות את זה?  

אם נשמעים לכמה כללים של עיצב לוגו ונעזרים ביצירתיות ניתן לעצב לוגו לבד ובצורה טובה. הכיצד? הכל בהמשך.

שרטוט לוגו ובניית חזון

על מנת להתחיל במלאכה חשוב להתחיל לגבש קונספט שיבדל את הלוגו שלכם מהמתחרים. יש לחשוב על לוגו ייחודי שייזכר וייחקק בזיכרון של קהל היעד שלכם. כדי להתחיל ועוד לפני שאתם פונים אל תוכנות לעיצוב לוגו חשוב לשרטט לכם לוגו על נייד ולחשוב על לוגו ייחודי שישקף את הקונספט של החברה שלכם ויבדיל אותו מאחרים.

השילוש הקדוש

חשוב לדעת שבניית לוגו מתחילה משלושה אלמנטים עיקריים בניהם: פונט, צבע ואלמנט גרפי.  חשוב על אלמנט גרפי מקורי. לדוגמא אם ברשותכם מאפייה, האלמנט הגרפי יכול להיות קאפ קייק צבוע בצבע חום, שעל גביו כיתוב של שם העסק בפונט שמתאים לקונספט של העסק. בחירת הצבעים האלמנט הגרפי והפונט חשובים מאד לקונספט של העסק.

עיצוב הלוגו

על מנת להתחיל במלאכת העיצוב, ולאחר שיש לכם סקיצה מוכנה שאתם מרוצים ממנה חשוב להתחיל לחפש אתר בו תוכלו לעצב את הלוגו שלכם. כיום ישנם מגוון אתרים שמתאימים לאנשים שרוצים לעצב לוגו כמעט ללא תקציב.

בין האתרים לוגו און ליין שמתאים לאנשים עם תקציב קטן, לוגו מאתר תבניות לוגו, אתר שמתאים לבעלי עסקים – זהו אתר שבו רוכשים לוגו לעסק עם זכויות פרסום שניתן לעצב וללטש באמצעות תוכנת עיצוב פוטו שופ.  עוד ניתן לעצב לוגו באמצעות תוכנה, שם ניתן לעצב את הלוגו שלכם באמצעות תוכנה שאינה יקרה לעצב לוגו אך יש להיעזר במעט ידע בתחום הגרפיקה.

בנוסף ניתן לפנות אל מעצבים מתחילים שירצו לעצב את הלוגו שלכם בסכום קטן יחסית וזאת למען תיק העבודות שלכם וניסיון התחלתי בעיצוב לוגו.

אולי יעניין אותך לקרוא על: עיצוב מוצר והפיכתו לאטרקטיבי לקונים

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טלפונים חכמים צריך להחליף כל מספר שנים
כל מי שעבר גיל מסוים זוכר את הטלפון הראשון שיצא וזוכר היטב גם את הטלפון החכם הראשון, הלו הוא מכשיר...
קרא עוד »
דצמ 18, 2014
שיווק עסקים באינטרנט
כל עסק אשר מכבד את עצמו ורוצה להגדיל את החשיפה אליו ואת סך הלקוחות שלו, לא יכול שלא להקצות משאבים...
קרא עוד »
אפר 05, 2016
קידום בגוגל, האם זה אפשרי לבד?
הכלים החדישים בתחום הקידום הופכים את הקידום לנגיש יותר, פשוט יותר וקל להבנה. אולם, חשוב לזכור שקידום...
קרא עוד »
מאי 23, 2019