מי משתמש במסמכים דיגיטליים?

מסמכים דיגיטליים הינם מסמכים המועברים באמצעות הטלפון או המחשב לגורם אחר על מנת שיחתום עליהם ויאשר את תוכנם. על מנת לקבל את הסכמתו של גורם אחר הוא חייב לאשר את תוכן המסמכים. זאת ניתן לעשות במסמכים דיגיטליים באמצעות חתימה דיגיטלית. מדובר בהליך מודרני לשליחה ואישור של מסמכים הקיים כיום בגופים שונים בתעשייה ובחיי היום יום, החל ממשלוח המגיע עם שליח עד פתח הבית ועד הבנקים השולחים מסמכים בטלפון לצורך זיהוי או אישור הלוואה. 

כיצד זה עובד?

אז איך עושים חתימה דיגיטלית? הפעולה המבוצעת הינה פשוט מאוד. נרשמים לשימוש במערכת powerdoc -> יוצרים מסמך דיגיטלי עם מגוון אפשרויות ושדות הנדרשים לכם -> שולחים את המסמך ללקוח בלחיצת כפתור – מקבלים בחזרה את המסמך חתום עם אפשרות לניהול מעקבים על המסמכים.

היתרונות של שימוש במסמכים דיגיטליים:

  • קל ונוח לייצר מסמכים דיגיטליים.
  • ניתן לבצע התאמה אישית למסמכים שלך באמצעות המערכת בקלות וביעילות. המערכת גמישה ונוחה מאוד עם מגוון פיצ'רים, שדות ואפשרויות שניתן להוסיף למסמכים.
  • ניתן לנהל מעקב בצורה נוחה ויעילה על מסמכים ששלחת.
  • מגוון אפשרויות לשליחת המסמכים ללקוח שלך – בSMS, בוואטסאפ, במייל או אפילו הצגה פרונטלית של המסמך ממסך טלפון או מכשיר ייעודי.
  • בניית תבניות מסמכים לשימוש חוזר וחיסכון בזמן.
  • חוויית מילוי וחתימה נוחה ומעולה גם ללקוחות וגם לבעל העסק.

 

למי זה עשוי להתאים?

שימוש במסמכים דיגיטליים הוא בעל יתרונות רבים לכל בעל עסק כמעט בכל תחום אפשרי. החל מתחום הביטוח, הפיננסים, התיירות, הרפואה, מכללות, ייעוץ מס, רכב, שיווק דיגיטלית, נדל"ן, תחום המשפטים ועוד. לפרטים נוספים ובחינת האפשרויות  והיתרונות השונים לשימוש במסמכים דיגיטליים, ניתן להרשם להתנסות באתר המערכת powerdoc.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להעביר שיעור פרטי אונליין? – עצות למורה
מורים פרטיים חדשים רבים אינם יודעים כיצד לעביר שיעור פרטי אונליין ולעשות זאת בצורה שתהיה אפקטיבית...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
שלטי פרסום דיגיטליים – איך זה עובד?
שלטים דיגיטליים הם מסכים דיגיטליים המציגים פרסומות. הם משמשים עסקים על מנת להגיע לקהל היעד...
קרא עוד »
ינו 25, 2023
איך לעשות כסף באינטרנט
ישנן לא מעט שיטות המלמדות איך לעשות כסף באינטרנט. למרות שכל המידע נמצא לאנשים מול העיניים, כמו גם...
קרא עוד »
מאי 11, 2016