ספר התורה שנכתב לזכותו והצלחתו של אורי לופוליאנסקי

אורי לופוליאנסקי

לופוליאנסקי, אשר ידוע בתור אדם דתי וכזה שתרם ועשה לא מעט למען הזולת במהלך שנותיו, קיבל פרסים רבים ואותות הוקרה על כך. יתר על כן, קיבל גם מתנות רבות מאנשים שהוקירו לו על פועלו. דוגמה שראוי לציין היא ספר התורה שנכתב לזכותו והצלחתו של לופוליאנסקי.

לופוליאנסקי היה זה שייסד את עמותת יד שרה ועד היום יש רבים אשר מוקירים לו תודה על התרומה הרבה שהעניק להם. אינספור אנשים מוצאים תועלת בציוד הרפואי שהם יכולים לשאול דרך עמותת יד שרה, וזה ללא ספק דבר נפלא שאורי לופוליאנסקי עשה למען הזולת.

אדם שיודע כיצד לעזור

ההצלחה של אורי לופוליאנסקי בכל תחום שנגע בו טמונה בראש ובראשונה בעובדה שהוא יודע להתנהל כשורה ויש לו את הידע והניסיון הנחוץ לנהל ארגונים. לא רק שהקים את עמותת יד שרה, אלא גם היה בתפקידים שונים בעיריית ירושלים, וזאת לצד היותו ראש העירייה במשך תקופה של 5 שנים.

חשוב לציין שכאשר מדובר על אורי, זהו פשוט איש מיוחד במינו, שכן כל תחום שבו נגע השפיע לחיוב על האנשים שסביבו. ביכולתכם לפעול כמותו לעזור לאנשים בדרך שלכם. כך שאם למשל אתם רוצים לעזור לאנשים בעלי לקויות, תוכלו פשוט לתרום ציוד רפואי, כסף או להתנדב לעמותת יד שרה.

תקופה ממושכת של תרומה לקהילה

במשך כל שנות פעילותיו ידע אורי לופוליאנסקי לעשות כל שנדרש בכדי לשפר את חייהם של רבים במדינתנו. כעת אורי משמש בתור יו"ר עמותת יד שרה, והוא ממשיך לשקוד על הגדלת העמותה והעצמת התרומה שלה לכל שכבות האוכלוסייה. כפי שכבר הזכרנו לעיל, גם אתם יכולים לתת את החלק שלכם אם תבחרו להתנדב או לתרום בכל דרך שנוחה לכם.

בכדי להוביל שינוי במדינה שלנו וביחס שאנשים בעלי לקויות מקבלים, אל תישארו מהצעד חסרי מעש. התחילו לעשות כל שאתם יכולים בכדי להוביל את השינוי, ואם רק תדעו להוביל כמו אורי, אולי גם אתם תוכלו לשנות את חייהם של אנשים רבים שמתקשים להעביר כל יום.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד תוכנה לניהול חוגים יכולה לעזור לכם
ניהול חוגים הוא משימה די מורכבת הדורשת רמה גבוהה של דיוק. מי שלא מתעסק בניהול חוגים בוודאי לא מקדיש...
קרא עוד »
פבר 10, 2016
מה מייחד אחסון ייעודי לוורדפרס
וורדפרס היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אינטרנט. מה שהתחיל בתור מערכת בקוד פתוח לבניית...
קרא עוד »
נוב 13, 2016
למה כוחו של הוידאו גובר בשנים האחרונות?
להיות בעל עסק זו מלאכה לא קלה מי כמוכם יודע זאת? שיווק העסק הוא אחד הכלים החשובים שצריך ללמוד על מנת...
קרא עוד »
פבר 14, 2017