עיצוב מוצר – מי אחראי עליו?

פיתוח מוצר

פיתוח מוצר

עיצוב מוצר הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעת פיתוח מוצר ופיתוח המוצר הוא שלב קריטי בכל חברה. מכאן שעיצוב המוצר הוא בעל משמעות עצומה לחברה ועלינו לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מעצבים מוצר זה או אחר. אז מי למעשה אחראי בחברה על עיצוב המוצר? מי קובע כיצד המוצר שלנו יראה וכיצד נבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר? התשובה היא שבכדי לעצב מוצר ברמה גבוהה אנחנו זקוקים למעצב תעשייתי. מעצב תעשייתי אחראי על כל שלבי עיצוב המוצר ויש לו משמעות גדולה להצלחת המוצר שלנו ועלינו לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מעצבים את המוצרים שלנו.

כיצד נדע כי המעצב התעשייתי ברמה גבוהה?

עקב חשיבותו הגדולה של המעצב התעשייתי אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש. כיצד אנחנו יכולים להיות בטוחים כי המעצב יהיה ברמה גבוהה? כיצד אנחנו יכולים להיות בטוחים כי אנחנו יכולים לסמוך עליו? התשובה היא שיש לראות עיצובים קודמים של המעצב התעשייתי בכדי להיות בטוחים כי הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שנתרשם מהעיצובים השונים של המעצב כך נוכל לבחור אותו וכך נוכל להיות בטוחים כי אנחנו מקבלים את המעצב האיכותי ביותר שיש. אל תתפשרו על המעצב התעשייתי שלכם מכיוון שיש לו משמעות עצומה לאיכות העבודה שלכם וגם אם הדבר דורש מאמץ קטן הוא שווה בכדי להבטיח כי העיצוב שלכם יהיה איכותי.

כיצד אני נהיה מעצב תעשייתי?

החלטתם כי גם אתם רוצים להיכנס לעולם העיצוב התעשייתי? השאלה היא כיצד עושים זאת? התשובה היא שניתן ללמוד את לימודי העיצוב התעשייתי במגוון רחב של תחומים. אחד המקומות הטובים ביותר ללימודי עיצוב תעשייתי הוא במכללת שנקר שם ישנה תכנית מצוינת ללימודי עיצוב תעשייתי. לצד זאת ניתן ללמוד לימודי עיצוב תעשייתי גם במכללת הדסה ובמכון H.I.T שבחולון. לרוב הלימודים עורכים כארבע שנים והלומדים בהם נחשפים למגוון רחב של נושאים בעולמות העיצוב. זהו תחום מרתק שניתן לצמוח ממנו לדברים רבים ויש לברך כל מי שמחליט ללמוד אותו.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.