איך ניתן להוזיל מחירים של ביטוח לנהגים צעירים?

כשהילד שלנו מקבל רישיון נהיגה, אנחנו מתרגשים ושמחים בשבילו, אך גם מתמלאים בלא מעט חששות ופחדים. הרי אנחנו מבינים את המשמעות של זה. עכשיו הוא יוכל לקחת את הרכב ולנהוג בו, בין אם זה ללימודים ובין אם זה ליציאות בערב עם חברים. אנחנו יודעים גם ששיקול הדעת של חבר'ה צעירים הוא שונה משיקול דעת של מבוגרים. לא תמיד הוא עובד באותה צורה ואין ספק שזה משפיע על התפקוד ועל הדרך בהם בוחרים להתנהל.

אחד הדברים הראשונים שעלינו לעשות בשביל שהילד יוכל באמת להשתמש ברכב באופן חוקי, הוא לרכוש עבורו ביטוח נהג צעיר. כידוע, כל בעל רכב חייב להחזיק ברשותו ביטוח מתאים על מנת שיוכל להשתמש ברכב בצורה חוקית. אם הילד שלנו מוציא רישיון, הרי שאנחנו צריכים להוסיף את השם שלו אל פוליסת הביטוח של הרכב ואם אנחנו קונים לו רכב אזי שעלינו לרכוש עבורו ביטוח שיתאים ספציפית עבורו.

חברות הביטוח החלו במהלך השנים לשווק פוליסות ביטוח נהג צעיר. אלו פוליסות המאופיינות בצורה מיוחדת עבור נהגים צעירים, כך שיתאימו לצרכים ולתנאים שלהם, ובאופן שהעלויות יהיו בהתאם.

לשמחתנו, היום יש לנו כלים שונים כיצד לרכוש פוליסות ביטוח נהג צעיר בצורה אופטימאלית, כך שהילד שלנו ייהנה גם מהתנאים הטובים ביותר וגם על מנת שתהיה לנו אפשרות לחסוך בעלויות ולשלם מחיר סביר עבורן.

נקודות שיכולות לעזור לנו להוזיל בעלויות

על מנת שנוכל להוזיל בעלויות של ביטוח נהג צעיר, עלינו לאפיין בצורה טובה ומדויקת את הצרכים של הילד שלנו. למשל, חברות ביטוח רבות מציעות לנהגים צעירים פוליסות אשר פעילות בימים מסוימים, ולא בהכרח במהלך כל השבוע. זה יכול להתאים לנהגים צעירים שלא משתמשים ברכב שלהם כל יום אלא רק בימים מסוימים. לדוגמא, נהגים צעירים שנמצאים במהלך השבוע בצבא ומשתמשים ברכב רק במהלך סופשבוע.

אופציה דומה היא רכישת ביטוח על פי קילומטרז'. ישנן חברות אשר יצרו פוליסות ביטוח ספציפיות לנהגים צעירים על פי קילומטר. מאחר ונהגים צעירים נוהגים פחות אז אפשר להתאים להם פוליסה הנקבעת על פי קילומטר מסוים. כאשר אם הם עוברים את המספר המוסכם, עליהם לשלם תוספת מסוימת. הכל מתבצע באמצעות חישוב מדויק, מעקב ופיקוח על כל קילומטר בכל נסיעה.

משווים הצעות ומחירים ואז קונים פוליסת ביטוח

אחד הפתרונות הטובים ביותר בשביל לקנות פוליסות ביטוח לנהג צעיר היא באמצעות השוואת מחירים בין הצעות שונות. לשם כך אפשר להיכנס לאתר Wobi, לראות מה כל חברה מציעה, לקבל הצעות שונות ולהשוות ביניהן ואז להחליט איזו פוליסה יכולה להתאים.

חשוב לבדוק לא רק את העלויות של הפוליסות אלא גם את התנאים של כל הפוליסה וכמובן מה היא מכסה ועד כמה היא באמת מתאימה לצרכים של נהג צעיר ובפרט לילד שלנו.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.