נאיה קולג' – מכללת הייטק למקצועות נתונים ומידע

אחד התחומים החמים ביותר בשוק העבודה בפרט ובעולם בכלל הוא מחקר המידע והמכללה הכי טובה ללמוד בה את מקצועות הטכנולוגיה המובילים בעולם כיום היא ב- Naya College. מכללת נאיה קולג' הינה מכללה טכנולוגית המובילה בישראל בכל הקשור למקצועות הדאטה והפיתוח. המכללה קיימת משנת 2011 והיא חלק מחטיבת ההדרכה של חברת נאיה טכנולוגיות שהוקמה בשנת 2009. החברה מספקת שירותי ייעוץ והטמעה בפלטפורמות נתונים של החברות מהמובילות בעולם. מעל 90 יועצים, מדריכים ומומחים שונים המספקים שירותים למאות ארגונים בישראל, תוך שמירה על יסודות החברה: מקצועיות, שירות ועזרה הדדית. 

קורסים מתקדמים בסטנדרטים בינלאומיים:

נאיה קולג' גאה להציע לתלמידיה קורסים בסטנדרטים בינלאומיים מתקדמים. המכללה מתמחה בהדרכה והכשרה מקצועית במגוון תחומים: BIG DATA, DATA SCIENCE,  מסדי נתונים, BI, ניתוח נתונים, פיתוח ג'אווה, פיתוח WEB ועוד. המכללה נמצאת בחזית הטכנולוגית ודוגלת בשיעורים פרקטיים וחיבור לתעשייה כבר במהלך הלימודים. 

מגוון שיטות לימוד כך שתוכלו לבחור את הנוחה לכם ביותר:

ב-NAYA COLLEGE תוכלו ליהנות מכמה שיטות לימוד ולבחור את זו הנוחה לכם. תוכלו להיעזר בשיטה המסורתית בה תוכלו להגיע להדרכות פרונטליות בהרצליה באתר המכללה. בשיטה היבדרידית, כלומר למידה בכיתה בשילוב של התחברות מרחוק ולמידה בשידור חי. לבסוף תוכלו גם ללמוד בשידור חי מכל מקום בעולם ובכל מכשיר, לקחת חלק פעיל בכיתה בזמן אמת, אפשרות להקליט את השיעורים ולחזור על החומרים במידת הצורך.

מדוע ללמוד בנאיה קולג'?

  • נאיה מעבירה הדרכות בכל העולם באמצעות מדריכים מקצועיים ומוסמכים ואף מספקת קורסים לפלטפורמת ההדרכה של לינקדאין. 
  • המומחים של נאיה בעלי ניסיון בינלאומי עשיר ויספקו לכם ארגז כלים, חדשני ועדכני.
  • ערכי הבסיס של המכללה מבוססים על רמת אדיבות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר. האינטראקציה בין התלמיד לצוות הוא הגאווה שלנו.
  • רק בנאיה תוכלו ללמוד בשיטה היברידית. כלומר לימוד מסורתי בכיתה או למידה משידור חי מרחוק.

לסיכום; אם אתם רוצים ללמוד את אחד ממקצועות הדאטה אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה של נאיה קולג' ולזכות בהכשרה המקצועית הטובה ביותר בתחום.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.