מכונות צילום שחור לבן

מכונת צילום היא מכונה שמייצרת עותקים של מסמכים ותמונות ויזואליות אחרות. הסוג הנפוץ ביותר של מכונת צילום עושה שימוש בשילוב של סורק תמונה ומקור אור לייזר או LED, אשר סורק את המסמך המקורי ויוצר תמונה אלקטרוסטטית סמויה על תוף הפוטומוליך.

תמונה זו מפותחת לאחר מכן על ידי חלקיקי טונר כדי ליצור עותק בעל פרופורציות דומות למקור.

ההיסטוריה של מכונת צילום שחור לבן

את המצאת מכונות צילום שחור לבן ניתן לייחס לצ'סטר פ. קרלסון, מדען אמריקאי שהמציא תהליך להפקת עותקים הנקרא אלקטרופוטוגרפיה. הפטנט הראשון על מכונת צילום צבעונית הוענק ל-Xerox בשנת 1969 ואותה מכונת צילום שהומצאה על ידי קרלסון הפיקה עותקים על דף נייר מצופה בחומר רגיש לאור.

מכונת הצילום Xerox 914 יכולה ליצור עותקים בשחור-לבן או בצבע באמצעות שילובים שונים של צבעים או גוונים אלו. זו הייתה מכונה ענקית שיכולה ליצור עותקים של מסמכים ותצלומים. מכונת הצילום Xerox 914 יכולה ליצור עד 50 עותקים בדקה.

השימושים הנפוצים של מכונות צילום שחור לבן

מכונות צילום משמשות בתעשיות רבות ושונות ולמטרות רבות ושונות. מכונות צילום משמשות במשרדים להכנת עותקים של מסמכים. ניתן להשתמש בהם למגוון מטרות, כגון הכנת עותקים של מסמכים חשובים, הדפסת טיוטות וסריקת מסמכים.

במגוון רחב של אתרים ברשת כמו למשל אתר ציוד משרדי Printerdeal ניתן למצוא מכונות צילום במגוון צורות וגדלים. חלקם קטנים מספיק כדי להתאים על שולחן כתיבה בעוד שאחרים גדולים מספיק כדי למלא חדר שלם. ניתן להשתמש במכונות צילום גם להעתקה בשחור-לבן וגם להעתקה בצבע.

הסוג הנפוץ ביותר של מכונת צילום הוא מכונת צילום הלייזר אשר משתמשת בקרן לייזר כדי ליצור תמונה על פני הנייר אשר לאחר מכן תועתק לגיליון נייר אחר.

אין ספק שכל משרד וכל עסק והאמת היא שכיום כל בית צריכים מכונת צילום שחור לבן (במינימום) להתנהלות שוטפת ביום יום.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לגבש צוות בתקציב מינימאלי?
כל מעסיק מעוניין לגבש את הצוות שלו. אולי חשוב להדגיש שזה רק אם המעסיק מבין את החשיבות של הנושא הזה...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
כל אחד צריך טלפון חכם כמו iPhone 5S
יש הרבה דברים שמגדירים את העולם המודרני שבו אנחנו חיים, ואין ספק שאחד מהם זו הדרך שבה אנחנו מתקשרים זה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2014
האם ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח בכל מצב?
ביצוע שחזור דיסק קשיח לא יהיה אפשרי בכל מצב אך ניתן לומר בבירור כי זה יהיה אפשרי ברוב המוחלט של...
קרא עוד »
מאי 16, 2021