היתרונות של אנטי וירוס MCAFEE

אנטי וירוס

הצורך בהתקנת תוכנת אנטי וירוס למחשב ברור מאוד. המטרה היא הגנה על כל התכנים הקיימים בו, כולל המידע, המסמכים ועוד מפני תוכנה זדונית חיצונית העלולה לגרום לכאוס. הווירוס המגיע יכול להיות אקראי ממחשב חבר, עובד, ספק, לקוח ועוד. לחילופין, ממישהו ששתל אותו בזדון למטרות משיכת מידע, גרימת נזק לשמו, דרישת כופר ועוד. ההשקעה בתוכנה יכולה לחסוך נזקים עקב אובדן מידע, שיבוש פעילות, שחזור תכנים, הפסדים כספיים ישירים ועקיפים ועוד. תוכנת אנטי וירוס  MCAFEE מומלצת מאוד לכל מי שמתלבט בבחירה. היא בעלת יתרונות רבים.

תוכנה העונה על הציפיות

תוכנה זאת מכילה בתוכה יתרונות רבים ומותאמת לסוגי מחשבים רבים. היא מסוגלת להגן מפני תוכנות זדוניות, סוסים טרויאנים, וירוסים, תוכנות ריגול רבות ועוד. היא בעלת מנוע סריקה מתקדם אשר בודק איומים מבלי להתפשר על ביצועי הסוללה, מסוגלת למחוק קבצים מיותרים על פי הוראה, כמו גם מחיקת קבצים בעלי רגישות גבוהה כמו מסמכי מיסוי. בנוסף, מאפשרת לדעת כאשר עומדים לבקר באתר מסוכן ומסוגלת לדרג אתרים על פי רמת הבטיחות שלהם. כל אלו תורמים להגנה בעת גלישה באינטרנט, לעבודה השוטפת ואף לשיפור ביצועי המחשב.

בקרו באתר של SeKeys >>>

שירות מקצועי

מומלץ לרכוש את התוכנה ממשווק בעל מוניטין בתחום שאף מוכר תוכנות אופיס ואחרות. השירות הינו מקיף וכולל ייעוץ, מחירים נוחים, הנחיות התקנה, תמיכה בעת ההתקנה ולאחר מכן, ליווי בעת הצורך ועוד. ניתן לקבל מידע באתר העסק שבו מוצגים גרסאות שונות של המוצרים הללו ואחרים. המוצר הינו דיגיטלי והרוכש מקבל גם קוד רישיון מתאים. כך, הוא רוכש מוצר בטוח מבית טוב ומשדרג רבות את ההגנה על המחשב והמידע המצוי בו. אין ספק כי הדבר תורם רבות לשקט הנפשי שלו.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים רספונסיביים – לא רגילים
כאשר אנו ניגשים אל מסך המחשב, מסך הנייד או האייפד או בעצם כל מסך המאפשר לנו גישה לאינטרנט, אנו לוקחים...
קרא עוד »
אוק 28, 2018
מה זה שירותי ענן?
שירותי ענן הופכים פופולריים יותר ויותר ככל שעסקים מחפשים דרכים יעילות וחסכוניות יותר לאחסן, לגשת...
קרא עוד »
ינו 11, 2023
הגיע הזמן לשלב טכנולוגיה בעסק
עם כל השינויים הטכנולוגיים שקורים בעולם שלנו אתם, בתור מנהלי עסקים וארגונים, לא באמת יכולים להישאר...
קרא עוד »
ינו 27, 2015