אנטי וירוס ארגוני – האם שווה להשקיע?

וירוס שפוגע במשאבי המחשוב של הארגון עלול להיות פוגעני ואפילו הרסני, לא פחות מווירוסים ביולוגיים. דרך אפשרות להגן על המשאבים הממוחשבים, על מערכות המידע והפרויקטים השונים הינה על ידי התקנה של אנטי וירוס ארגוני. נסביר על מה מדובר והאם שווה להשקיע בכך.

 

להגן על כל עמדות העבודה בארגון

ההבדל הברור לעין שבין ארגונים עסקיים לבין עסקים קטנים ניכר במספר עמדות העבודה. וזהו הדבר הראשון שצריך לדעת על אנטי וירוס ארגוני, מדובר בפתרון אבטחה שנועד להגן בצורה טובה ביותר על כל עמדות העבודה. ניתן ליהנות ממטריית ההגנה הזאת גם כאשר חל שינוי במצבת העובדים, כאשר מוסיפים עמדות עבודה או משתמשים במשאבים נוספים בענן או מחוצה לו. אנטי וירוס ארגוני חוסם, מנטר ומסלק איומים כאשר מישהו בארגון מחפש מידע ברשת, כאשר מעבירים קבצים, מורידים קבצים, שולחים או מקבלים אימיילים, מחברים אמצעים חדשים כגון כוננים נשלפים ועוד.

 

מחיר נוח, תועלות מרובות

אנטי וירוס ארגוני מותקן בליווי חברות מתמחות, במחיר נוח. אין טעם לבצע התקנות נפרדות של אנטי וירוס, לכל מחשב בנפרד, זה לא יעיל ובהחלט גם לא חסכוני יותר. אנטי וירוס ארגוני מקנה תועלות מרובות, שבהחלט הופכות אותו למוצר טכנולוגי חשוב ובעל ערך כלכלי. בצורה כזאת:

  • אפשר ליהנות מראש שקט, בזכות חבילת אבטחה מלאה שמקיפה את משאבי הארגון.
  • מקטינים בצורה דרמטית את פוטנציאל הנזק התדמיתי והכלכלי שנובעים מקריסת המחשבים או מאובדן וגניבה של מידע.
  • לא צריך להסתבך עם מגוון של רישיונות נפרדים ואמצעים לא מעודכנים. אנטי וירוס ארגוני יהיה עדכני, ומאוד פשוט לחדש את החבילה כאשר הרישיון עומד לפוג.
  • ניתן לשלב בין אנטי וירוס אירגוני לבין תמיכה נלווית, שניתנת על ידי גורם אנושי מוסמך, ואפילו בעברית.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://rvm.co.il/.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.