תיקון סרפס בשל בעיות תוכנה

מייקרוסופט היא אימפריה, אין אדם בעולם שלא מכיר את האימפריה הזו או אפילו משתייך אליה. גם מעריצי אפל הגדולים ביותר למשל, ימצאו את עצמם חוזרים לפחות בחלק מהפעמים, למוצרים של מייקרוסופט שמוכיחים את עצמם שוב, ושוב ושוב. אחת ההמצאות הנפלאות של אפל היא מחשבי הסרפס, כשלאחר זמן מה שהיה נראה כי תיקון סרפס הוא כמעט בלתי אפשרי, הרי שכיום ידוע שניתן לעשות זאת ואפילו בהצלחה.

מחשבי הסרפס מרכיבים סדרה שלמה של מחשבים מתקדמים – נייחים, ניידים, טאבלטים ועוד שלל אביזרים לשדרוג חוויית המשתמש. המחשבים מגיעים עם אחסון SSD מעולה, רזולוציית מסך גבוהה וחלקים פנימיים מהסוג המתקדם ביותר. 

מתי צריך תיקון סרפס

כמו כל מחשב אחר, גם מחשבי סרפס לא חפים מתקלות. כך, תיקון סרפס יידרש במקרים הבאים:

  • פירמוט – לעתים, קורה שצריך לפרמט את המחשב מסיבות כאלו ואחרות. ההמלצה היא לא לעשות זאת לבד אלא להיעזר באנשי מקצוע מהתחום. תנו להם ליצור את הגיבויים הנדרשים בכדי לשמור על המידע החשוב, ולאתחל את המחשב מבלי לפספס שום דבר.
  • שדרוג הדיסק הקשיח – מה לעשות, כל אחד צריך שדרוג מידי פעם! הדרך לעשות זאת, היא להחליף את הדיסק הקשיח באחד חזק יותר. מובן שגם את הצעד הזה לא כדאי לעשות לבד, ולהשאיר את ההתמודדות לאנשי מקצוע שמכירים היטב את המערכת.
  • מערכת הפעלה – למחשבי סרפס מערכת הפעלה משלהם, כך שאם חלילה נבצע פירמוט ונתקין על גבי המחשב מערכת הפעלה לא נכונה, הדבר עלול לפגוע אפילו יותר במחשב הקיים. התקינו מערכת הפעלה מדויקת ומתאימה בסיוע מקצועי בלבד.
  • שכחתי סיסמא – כמה פעמים קורה ששוכחים את הסיסמא והמחשב ננעל באופן סופי ומוחלט? לא הרבה, אבל כשזה כן קורה, זה ממש מבאס. הדרך היחידה לפתוח את המחשב במקרה זה, היא לקחת אותו לגורם מקצועי שיפרוץ אותו ויאפס את הסיסמא. 

הכל מתחיל בטכנאי מקצועי

תיקון סרפס זה ממש לא סיפור כמו שהיה בעבר, בעיקר לא כשיודעים בדיוק למי לפנות. כדי למצוא מעבדת מחשבים מעולה, יש לחפש אחר ביקורות והמלצות של לקוחות אחרים, להרים טלפון ולוודא בכל דרך אפשרית שהטכנאים במעבדה אכן מסוגלים לפתור את התקלה שנפלה עליכם ללא כל אזהרה מוקדמת. 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.