מהי קופה חכמה?

קופה חכמה היא מכונת נקודת מכירה בשירות עצמי המחוברת לקופה רושמת ממוחשבת. יש לו מסך מגע משולב ומשתמש בטאבלט או סמארטפון כממשק שלו.

בעבר, עסקים נאלצו להסתמך על קופות רושמות פיזיות עבור כל עסקה. זה היה לא יעיל שכן בכל פעם שהם היו צריכים להזין נתונים לתוך הפנקס, הם יצטרכו לחכות עד שהם יודפסו. עם קופה חכמה, עסקים כבר לא זקוקים לרישומים פיזיים מכיוון שהעסקאות נרשמות באופן אוטומטי ומודפסות על ידי המכונה עצמה.

מקרה השימוש העיקרי של מכונות אלו הוא שהן מפחיתות את עלויות העבודה על ידי אוטומציה של תהליך ביצוע העסקאות. הם גם משפרים את שירות הלקוחות על ידי צמצום זמני ההמתנה בדלפקי התשלום ומספקים ללקוחות אפשרויות נוספות לשיטות תשלום כמו תשלומים בכרטיס אשראי או בארנק נייד.

התוכנה שמאחורי הקופה החכמה נועדה להיות קלה לשימוש והבנה. ניתן לעדכן את התוכנה בתכונות ופונקציות חדשות על מנת להתעדכן בשינויים בהעדפות הלקוח.

קופה חכמה מסוגלת לעבד תשלומים בחנויות קמעונאיות על ידי שימוש ביישומי תוכנה המיועדים למטרת המערכת. מספר יישומי תוכנה שונים זמינים עבור מערכות קופה, כולל: מנהל נקודות מכירה (POSM), תוכנת ניהול מלאי (PIM), תוכנה לניהול קשרי לקוחות (CRM), ויישומי הנהלת חשבונות ושכר (AP).

על מנת לשפר את חווית הלקוח, קופה חכמה מציעה תכונות כגון: קופות ללא אינטראקציה אנושית; קופה עצמית; אפליקציות סלולריות ללקוחות; צגים אינטראקטיביים עם קטעי וידאו ושילוט דיגיטלי; תוכניות נאמנות; ועוד.

איך היא עובדת?

קופה חכמה היא מערכת נקודת מכירה המאפשרת לקמעונאים להשתמש במכשירים הניידים שלהם לעיבוד תשלומים. יש לו ארנק דיגיטלי משולב, שניתן להשתמש בו לעסקאות מקוונות וגם לא מקוונות.

קופה חכמה היא קופה רושמת ממוחשבת. זוהי מערכת שירות עצמי בעלת יכולת לעבד עסקאות מכירה, לאסוף נתונים על העדפות לקוחות ולהתאים מלאי בזמן אמת.

קופה חכמה היא מכשיר בעל יכולת לעבד עסקאות בצורה מהירה, יעילה ומדויקת. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בטכנולוגיה כגון חיישנים, RFID, בלוטות' ו-NFC. מידע נוסף באתר https://comax.co.il/

 

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
"הצלחה פיננסית שקד יועצים בע"מ" – מחויבים להצלחתך
גם בעליו של עסק קטן  נדרש לעבוד מול ממשקים שונים. באופן טבעי, כאשר הוא מרכז וממקד מאמץ בייצור מוצר או...
קרא עוד »
אוג 23, 2015
היתרונות של אנטי וירוס MCAFEE
הצורך בהתקנת תוכנת אנטי וירוס למחשב ברור מאוד. המטרה היא הגנה על כל התכנים הקיימים בו, כולל המידע,...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
איך משתמשים בכרטיסי ביקור דיגיטליים?
הרעיון שעומד מאחורי כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לאפשר לאנשים שמגיעים למיניסייט שלכם למצוא את כל המידע...
קרא עוד »
יול 16, 2020