עכברי גיימינג

ניתן לחשוב כי יכולת ומיומנות תקנה לנו תוצאות טובות ולכן ניתן להשתמש בכל עכבר. טעות! אם אתה גרוע, עכבר גיימינג לא יעזור לך. זה לא שרביט הקסמים תוצרת בית הספר לקוסמות הוגוורטס. אז מדוע עכברי גיימינג? פשוט מפני שהם מספקים לנו נוחות, התאמה למשתמש וביצועים טובים יותר.

מצחיק עד כמה מוכנים שחקנים להשקיע הון במשחקי המחשב הטובים ביותר, ומזניחים, לא פעם, את העכבר. האמת היא, כי לעולם לא תהפוך לשחקן טוב אם לא תחשוב גם על העכבר או המקלדת. במיוחד נכונים הדברים בכל הנוגע לעכברים. העכבר תורם, משמעותית, לשליטה כוללת ולדיוק, כשמדברים במשחקי מחשב.

אל תשלפו עכשיו את הארנק ותזרקו כסף טוב על קניית עכבר. זה לא יעבוד. עכברים הם, במידה מסוימת, כמו נעלי ריצה. הם, פחות או יותר, חסרי תועלת, אלא אם כן מצאתם את האחד שמתאים הן לכף היד שלכם והן לצורת המשחק שלכם.children-593313_1280

העכברים של ימינו מציעים טכנולוגיה מתקדמת. רובינו אפילו לא מודע לה ולא שמע עליה. לדוגמא, עכבר בעל חיישן כפול שמהירותו לא הייתה מביישת מכונית מרוץ או שטיחי טפלון בתחתית העכבר, הגורמים לו להחליק טוב יותר מהמשתתפים בתחרויות ההחלקה על  הקרח ועוד.

אנו חיים בעידן הטכנולוגי. וטכנולוגיה עולה כסף. לייצר עכבר עם חידושים טכנולוגיים וחידושים עיצוביים עולה הרבה. עלויות אלו יתבטאו במחיר. המסקנה: אנחנו צריכים לבחור בעכבר בעל ביצועים שאנחנו רוצים בהם לבין עכבר עם ביצועים שניתן לוותר עליהם.

לא כל אחד זקוק לעכבר מהודר בעל רגישות גבוהה או לעכבר יקר ומסובך. אם תקנו את העכבר הלא נכון בשבילכם, תמצאו עצמכם עם עכבר שהשקעתם בו כסף, אבל איננו מתאים לכם.  מאחר וכך, משתלם לבדוק- ולצמצם- את אפשרויות הקנייה כך שמרבית הפרמטרים שלכם, לפחות, ייענו.

בגדול, אלו הן השאלות:

א. אלחוטי או לא? ובכן, עכבר אלחוטי לא ממש מתאים למשחקים. בעולם בו מיקרו שניות חשובות לשחקנים, חיבור אלקטרוני ישיר נותן את האקסטרה הזו.

ב. אופטיים או מבוססי לייזר? גם כאן הבחירה קלה. עכברי לייזר עדיפים. מדוע? קודם כל, הביצועים שלהם טובים יותר. שנית, הם מסוגלים לרוץ על כל משטח מבלי הצורך להשתמש בפד מיוחד.

ג. רזולוציה, משקל וגודל- באשר לרזולוציה, ככל שהיא גבוהה יותר, תגובת העכבר מדוייקת יותר. אנחנו זקוקים לפחות תנועות כף יד על מנת להזיז את הסמן על גבי המסך. גודל ומשקל- לפי נוחיותכם.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית תוכנה מוביל לפיתוח מערכות לארגונים
האנושות חוותה מהפכות רבות אשר שינו את חיינו מן הקצה אל הקצה, כך היה במהפכת הברזל, במהפכה התעשייתית...
קרא עוד »
אוג 31, 2018
פיתוח אפליקציות – מדוע זה כה חשוב?
  [caption id="attachment_544" align="aligncenter" width="661"] Business.[/caption] העולם נע באופן מטורך קדימה בשנים האחרונות והדבר...
קרא עוד »
מאי 08, 2017
שירותי ERP למי הם כדאיים?
אתם מנהלים את אותו העסק כמה שנים ומרגישים שהניהול שלכם לא מספיק טוב? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן...
קרא עוד »
אוק 23, 2017