ניהול פורטל עובדים – בשביל מה צריך את זה?

פורטל עובדים הוא אפליקציית אינטרנט המאפשרת לעובדים לנהל את המשימות הקשורות לעבודה שלהם, לגשת לאינטראנט של החברה ולהתחבר לעובדים אחרים. פורטל עובדים הוא מערכת מבוססת אינטרנט המאפשרת לעובדים לגשת למידע ומשאבים של החברה בזמן שהם מחוץ למשרד. זה גם מספק דרך לעובדים לתקשר זה עם זה.

החשיבות של ניהול פורטל עובדים

פורטל עובדים הוא כלי דיגיטלי המאפשר לעובדים לגשת למידע על החברה שלהם ועבודתם, וכן לתקשר זה עם זה ועם החברה. פורטלי עובדים הם דרך מצוינת לחברות לספק חוויה יעילה יותר לעובדיהן. הם גם עוזרים לעסקים לשמור על יתרונות תחרותיים על פני המתחרים שלהם. ניהול פורטל עובדים הוא אחד הכלים הדיגיטליים הפופולריים ביותר בשימוש כיום, כאשר חברות רבות משתמשות בו למגוון מטרות, כגון:

– מתן תקשורת טובה יותר בין העובדים

– מתן מידע לעובדים על מדיניות החברה והנהלים

– מתן מידע לעובדים על הטבות או הנחות הזמינות דרך החברה

גישה לעובדים ולמסמכים 

פורטל העובדים הוא שירות מקוון המאפשר לעובדים לגשת לפרטי החברה שלהם, כמו גם למסמכים וטפסים אחרים הקשורים לחברה. פורטלי עובדים הופכים פופולריים יותר במקום העבודה. הם משמשים למגוון מטרות כגון גישה למידע על שכר, הטבות, סקירות ביצועים ומדיניות החברה. הם גם מאפשרים לעובדים להגיש מסמכים או טפסים משלהם, כגון בקשות לחופשה או בקשות אישיות לחופשה.

כיום, לחברות רבות יש פורטל עובדים משלהן. פורטלים אלו נוצרים כדי להקל על העובדים לקבל מידע על החברה ומדיניותה. חלק מהפורטלים הללו מאפשרים גם שיחות עם משאבי אנוש, מנהלים ומחלקות אחרות. ניהול פורטל עובדים הוא תהליך של יצירה, שינוי ומחיקה של פורטלי עובדים. החברה יכולה להשתמש בו כדי לשפר את היעילות בעסק שלה. זה גם מאפשר להם ליצור סביבת עבודה טובה יותר עבור העובדים שלהם.

פנו עוד היום אל המומחים של CloudCom >>>>

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת על מסופונים
בעבר, ניהול וספירת מלאי אצל עסקים או חברות שונות, היה מתבצע באופן עצמאי וידני. אולם, כיום, אין כמעט...
קרא עוד »
ספט 19, 2016
מה חשוב לדעת לפני שמפרסמים באינטרנט?
לכל אחד מאיתנו יש יכולת לנצל את האינטרנט לצרכים האישיים שלו, ובמיוחד אם מדובר על צרכי שיווק. כשמדברים...
קרא עוד »
אוג 01, 2015
היתרונות של Microsoft 365 לעסקים קטנים
בעולם הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה משחקת תפקיד מכריע בהצלחה של עסקים קטנים. אחד הכלים המרכזיים...
קרא עוד »
יול 11, 2023