הרב שמואל טל – מבין דברים אחרת

הרב שמואל טל שלבד בישיבת מרכז הרב והקים את ישיבת ״תורת החיים״ עוד לפני הגירוש של גוש קטיף וכיום פועל עם מוסדות החינוך שלו ביישוב יד בנימין, זהו אדם שצבר השכלה רחבה בעולם היהדות והוא הבין כיצד הוא יהיה מעוניין לראות את הדת באה לידי ביטוי במוסדות חינוך בכל שלבי החיים.

הרב שמואל טל מציע להפריד מוסדות חינוך

לדעתו של הרב שמואל טל יהיה נחוץ ליצור מוסדות חינוך נפרדים על מנת להגיע למצב בו משלבים את היהדות והיופי שבה בכל תחומי החיים. לשם כך יש לפעול בצורה עקבית על מנת ליצור את אותם מוסדות חינוך ולעשות זאת תוך כדי שמודעים לכל ההיבטים החשובים שיהיו קיימים בדרך וקשורים לכך. זו תהיה דרך ההתנהלות הנכונה ביותר בכל הנוגע לנושא. אין ספק בדבר.

הבנה מעמיקה של היהדות והיופי שבה

לבסוף אפשר לראות כי הרב שמואל טל מחזיק בהבנה מאוד נרחבת בכל הנוגע אל היהדות וכל היופי שטמון בה. לפיכך אתם יכולים לראות בבירור כי תוכלו להיות במצב בו תצליחו ללמוד ממנו ומפועלו המון וזאת אם תבחרו להצטרף אל ישיבת תורת החיים ביד בנימין.

כמו כן, בסמוך אליה ישנם מוסדות חינוך תורניים נוספים כך שאלו מכם שיעברו את יד בנימין יוכלו למצוא ביישוב מענה תורני כולל וכל מה שהם רק צריכים וזאת כדי להרגיש בנוח עם האפשרות לשילוב מלא של התורה בכל שלבי החיים. אין ספק כי הרב שמואל טל יודע בדיוק כיצד להשיג את היעדים שלו ולעשות בשכל על מנת להיות בדיוק במצב הרצוי בכל הנוגע לעניין הזה וכל היבטיו. כל אחד מכם יוכל לראות זאת בצורה קלה למדי.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.