מיקור חוץ QA

תהליך ה-QA הוא משימה שלוקחת זמן. היא כוללת שלבים רבים, הכוללים אנשים שונים ודורשים עבודה ידנית רבה.

סוכני AI יכולים להפוך תהליך זה לאוטומטי על ידי מתן המידע הנכון לאדם הנכון בזמן הנכון.

הם יכולים לשמש גם כדי להפחית שגיאות או לשפר את איכות העבודה.

מיקור חוץ QA הוא אחד משירותי מיקור החוץ הפופולריים ביותר. הסיבה העיקרית לכך שחברות בוחרות

לעשות זאת היא כי אין להן צוות ייעודי המוקדש לבדיקה ואימות התוכנה שלהן.

זה לא נדיר למצוא חברות שמוציאות את עבודת ה-QA שלהן לצדדים שלישיים.

שימוש במיקור חוץ QA קורה חיכול להיעשות ממגוון סיבות, כולל הבאות:

הצורך להפחית עלויות ולהגביר את היעילות.

הצורך לחסוך זמן במשימות שאינן ניתנות לאוטומטיות.

הצורך לצמצם את מספר האנשים שיש להם גישה למערכת.

למה כדאי לנו ללכת על זה?

מיקור חוץ QA הוא דרך מצוינת לחסוך זמן וכסף. זוהי גם דרך מצוינת לשפר את איכות המוצר שלך. אבל ישנן מלכודות רבות שיכולות לפקוד אותך כאשר אתה מיקור חוץ QA.

מיקור חוץ QA כולל שלושה חלקים נפרדים: בדיקה. ישנם סוגים שונים של בדיקות שבהן אתה יכול להשתמש בהתאם למוצר שלך כמו למשל בדיקות אוטומציה. חלק מהבדיקות מתמקדות בפונקציונליות ברמת המערכת ואחרות עוסקות יותר בבדיקת ישנם סוגים שונים של בדיקות שבהן אתה יכול להשתמש בהתאם למוצר שלך.

מיקור חוץ QA הוא טרנד שהולך וגדל בשנים האחרונות. מדובר במיקור חוץ של עבודת אבטחת האיכות לצד שלישי כדי להבטיח שהמוצר עומד בתקני האיכות שלו. מיקור חוץ QA כולל לא רק כתיבת קוד ובדיקתו, אלא גם תיקון באגים והטמעת תיקונים. . מיקור חוץ QA הוא תהליך שניתן לבצע על ידי צוותי מפתחים באמצעות כלים כמו Unit Test ו-Test Driven Development (TDD)

לסיכום:

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למצוא את האנשים הנכונים שיוכלו לבצע את העבודה היטב. כדי למצוא אותם, עליך להסתכל על עבודתם בעבר ועל הלקוחות הקודמים שלהם.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.