איך להתחיל להשקיע במניות: מדריך למתחילים – מיקי פוליצר

מניה היא נייר ערך המייצג בעלות בתאגיד, ממשלה או גוף עסקי אחר. חלק ממניות מייצג זכויות בעלות יחסיות בחברה ובנכסי הבסיס שלה.

מיכאל פוליצר מסביר כי מסחר במניות הוא קנייה ומכירה של מניות על ידי משקיעים. לשם כך נעשה שימוש בבורסות. מסחר עשוי לכלול החלפת מזומנים, או ניירות ערך כגון מניות. ברוב השווקים המודרניים, ניתן גם להחליף מניות ללא מרשם בין אנשים ישירות זה עם זה, ולא באמצעות מתווך של צד שלישי כגון בורסה או ברוקר.

מטרת ההשקעה היא להכניס את כספך לעבודה בסוג אחד או יותר של כלי השקעה בתקווה להגדיל את כספך לאורך זמן.

נניח שיש לך 1,000 דולר בצד ואתה מוכן להיכנס לעולם ההשקעות. או שאולי יש לך רק 10 דולר נוספים בשבוע ואתה רוצה להיכנס להשקעות. במאמר זה, נדריך אותך בתחילת הדרך כמשקיע ונראה לך כיצד למקסם את התשואות שלך תוך מזעור העלויות שלך.

איזה סוג משקיע אתה?

לפני שאתה מתחייב לכסף שלך, עליך לענות על השאלה הזו: איזה סוג משקיע אני? מיקי פוליצר יכול לעזור לך לענות על השאלה הזו. בעת פתיחת חשבון תיווך, ברוקר מקוון כגון צ'רלס שוואב או פידליטי ישאל אותך על יעדי ההשקעה שלך ואיזו רמת סיכון אתה מוכן לקחת.

חלק מהמשקיעים רוצים לקחת יד פעילה בניהול צמיחת הכסף שלהם, בעוד שאחרים מעדיפים "להגדיר אותו ולשכוח אותו". ברוקרים מקוונים מסורתיים יותר, כמו השניים שהוזכרו לעיל, מאפשרים לך להשקיע במניות, אג"ח, קרנות נסחרות בבורסה (ETF), קרנות אינדקס וקרנות נאמנות.

ברוקרים מקוונים

מתווכים הם או שירות מלא או הנחה. מתווכים בשירות מלא, כפי שהשם מרמז, נותנים את כל מגוון שירותי התיווך המסורתיים כמו למשל מיקי פוליצר, כולל ייעוץ פיננסי לפנסיה, שירותי בריאות וכל מה שקשור לכסף. הם בדרך כלל עוסקים רק בלקוחות בעלי ערך נטו גבוה יותר ויכולים לגבות עמלות משמעותיות, כולל אחוז מהעסקאות שלך, אחוז מהנכסים שלך שהם מנהלים, ולפעמים, דמי חבר שנתיים. מקובל לראות גדלים מינימליים של חשבון של $25,000 ומעלה בברוקרים בשירות מלא. ובכל זאת, מתווכים מסורתיים כמו מיכאל פוליצר מצדיקים את העמלות הגבוהות שלהם במתן עצות מפורטות לצרכים שלך.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורים פרטיים לסטטיסטיקה – אפשר למצוא היום ברשת
  מציאת מורים פרטיים לסטטיסטיקה יכולה להיות דבר פשוט למדי וזאת אם תבחרו לבצע את החיפוש בצורה...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
המשולש הקדוש שאתה חייב לדרוש מאיש התוכן שלך
אם יש לך עסק ואתה משווק אותו בדיגיטל, אתה בטח מבין שכתיבת תוכן איכותית היא מיצרך מתבקש כיום, ואם נודה...
קרא עוד »
מאי 22, 2019
פטנטים
פטנטים הם סוג של זכויות קניין רוחני המגנות על המצאה מפני שימוש או מכירה של מישהו אחר ללא רשות הממציא....
קרא עוד »
ינו 31, 2023