נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC מציע חבילות ללקוחות פרטיים ועסקיים

ספק האינטרנט ITC

חיבור לרשת האינטרנט, הוא כיום הכרח בחיים המודרניים. מה מציע ספק האינטרנט ITC מבחינה זו ללקוחות פרטיים ועסקיים? אילו סיבות טובות נוספות יש, לבחור דווקא בו?

ITC ללקוח הפרטי

בכל הנוגע לחיבור לרשת האינטרנט, לקוחות פרטיים זקוקים לשירותי "ספק אינטרנט" פלוס שירותי "תשתית" לחיבור לאינטרנט. אם ניתן להשיג את שניהם מאותו ספק, הדבר מפשט עניינים ומקל. בנושא זה, ספק אינטרנט Itc מציע חבילות מגוונות של ספק + תשתית, שמהן תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. ITC היא חברה וותיקה בתחום האינטרנט (מאז 2014) ופעילותה מבוססת על מומחי תקשורת מנוסים. למעשה, תקשורת היא תחום התמחותה העיקרי וזה הוא יתרון משמעותי עבורכם.

ITC לעסקים

ITC מציעה לעסקים שירותים מנוהלים, עבור קישור העסק לרשת האינטרנט וכן עבור רשת פרטית בין סניפי הארגון.

יותר מכך – ספקית אינטרנט itc היא כתובת אחת, שבה תמצאו את כל מבוקשכם בנושא הרישות העסקי – אינטרנט ובכלל. היא מציעה למשל, גם שירות פרימיום WIFI, אשר מספק רשת אלחוטית מהירה ומאובטחת. החברה מספקת לעסקים ליווי בכל הנוגע לרשת זו, משלב התכנון, דרך ההתקנה ועד התמיכה השוטפת. כמו כן, רשת זו תאפשר לכם לאסוף מידע על לקוחות ולקבל לידים חמים, באמצעות עמוד נחיתה מבוסס WIFI.

ויש עוד

לקוחות פרטיים ועסקיים, יוכלו למצוא אצל ITC גם את שרות האבטחה השימושי אנטי ספאם iGuard. שרות זה מאפשר סינון תכנים בגלישה ברשת האינטרנט, על פי הגדרות בהן אתם שולטים. תודות לכך, מצטמצמת החשיפה לתכנים לא ראויים ולתכנים מסוכנים שעלולים להתקין עצמם במחשב. כלומר, השרות הוא גם בעל השלכות של שרות אבטחה וגם של מה שמכונה לעתים בקרת הורים (בקרה על התכנים שהילדים מגיעים אליהם באינטרנט). השרות מבוסס על אינטליגנציה מלאכותית, ניתוח איומים מתוחכם ועדכון מתמיד. הוא לא דורש התקנת תוכנה וניתן לנסות אותו בחינם לשלושים יום.

כמו כן, ספק itc מאפשר לכם (אנשים פרטיים ועסקים כאחד) להשתמש בכתובת IP קבועה, במהירויות של 100, 200 ו-500 מגה, ללא צורך בחייגן. כתובת סטטית כזו, מספקת זיהוי ייחודי של מחשבים והתקנים אחרים. כך ניתן להשיג מגוון מטרות טכניות בעסק, בהן הוספת נתבים, שיתוף מדפסת רשת או שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה. הדבר שימושי גם ללקוחות פרטיים, שהם חובבי משחקי מחשב ברשת.

עבור עסקים בעלי אתר אינטרנט, שרות Anti-DDOS מספק הגנה בפני התקפות מסוג מניעת שרות מבוזרת. זה הוא סוג התקפות נפוץ במיוחד, אשר פוגע בזמינות האתר. פגיעה כזו, עלולה להשפיע לרעה על המוניטין שלכם כעסק. כמו כן, התקפות כאלה עשויות להיות חלק מניסיון סחיטה.

לסיכום

אם אתם מחפשים ספק אינטרנט, ITC היא ללא ספק אחת האופציות הראשונות שכדאי לכם לנסות.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי ענן – מה זה בכלל?
מעת לעת נכנסות להן בשקט לז'רגון העסקי כל מיני מילים טכנולוגיות ומונחים חדשים. לפעמים אנו מוצאים את...
קרא עוד »
מרץ 06, 2024
מאגרי תמונות מומלצים
יש לא מעט מאגרי תמונות שניתן למצוא ברשת. אם תעשו חיפוש בגוגל של מאגר תמונות, בין אם תרשמו בעברית או...
קרא עוד »
אוג 22, 2022
איך לבחור חברה לבניית אתרים בלי לשבור את הראש
נכון להיום יש בישראל כמות לא קטנה של חברות שעיקר עיסוקן הוא בבניית אתרים. דבר זה מוביל רבים להתלבטות...
קרא עוד »
דצמ 28, 2014