פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי

פתרונות תוכנה לניהול כח אדם כמו בלינק https://www.kopelreem.com/rekord היא אפליקציה שעוזרת לעסקים לארגן את משאבי האנוש שלהם. הוא מספק מגוון תכונות כגון מעקב עובדים וקבלן, מעקב אחר שעות ונוכחות, תזמון, ניהול חופשות וחופשות מחלה, ניהול גיוס עובדים ועוד. תוכנה לניהול משאבי אנוש היא כלי חיוני לעסקים שצריכים לנהל את העובדים שלהם ביעילות. HRMS יכול לעזור לחברות למצוא את המועמדים הטובים ביותר לתפקידים פתוחים במהירות על ידי כך שהם עוזרים למצוא את האנשים המתאימים לתפקיד בקרב מאגר גדול של מועמדים. כלי HRMS משמשים גם בתחומים אחרים כמו גיוס מועמדים למשרות או ניהול חופשות של עובדים. הם גם עוזרים לחברות לעקוב אחר הוצאות כוח העבודה שלהן על בסיס יומי, כדי שיוכלו לקבל החלטות טובות יותר כיצד לקצץ בעלויות או לייעל את המשאבים שלהן.

פתרונות HRMS הפופולריים ביותר כיום הם:

Microsoft Office 365 ו-Oracle PeopleSoft. HRMS משמש חברות מכל הגדלים, מעסקים קטנים ועד תאגידים גדולים כמו אמזון וגוגל. כלי HRMS מיועדים למגוון מקרי שימוש כולל: ניהול כוח העבודה; גיוס וגיוס עובדים; שילוב עם פתרונות שכר או מערכת משאבי אנוש; איש חלוקת הטבות לעובדים; וניהול מערכות יחסים. 

יתרונות נוספים:

הטכנולוגיה משמשת גם כדי לעזור לחברות להפחית את העלות שלהן על ידי צמצום מספר העובדים או אפילו מיקור חוץ של משימות מסוימות לצד שלישי. הטכנולוגיה משמשת גם ככלי לגיוס עובדים, כאשר חברות רבות משתמשות בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ולינקדאין כדי למצוא עובדים פוטנציאליים. כלי HRMS חשובים לעתיד של תעשיית משאבי האנוש מכיוון שהם חיוניים לשמירה על היעילות והצמיחה העתידית של עסקים. אפליקציות עסקאות הן כלי תוכנה המסייעים בעסקאות כגון הנהלת חשבונות, עיבוד הזמנות, מעקב אחר עסקאות וחשבונאות. הטכנולוגיה נועדה להקל על חברות לשמור על רישום אמין של נתונים פיננסיים וכן לעקוב אחר עסקאות. 

 

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת קורסים דיגיטליים – מה השלבים בהפקת קורס מוצלח?
יותר ויותר אנשים פונים אל האפיק של קורסים דיגיטליים. אנחנו רואים כי האנשים מכל הגילאים, מכל המינים,...
קרא עוד »
נוב 04, 2018
מגני מסך אפל – אל תוותרו על מגן איכותי
קניה של מגני מסך אפל שיהיו איכותיים זוהי הדרך הבטוחה והיעילה ביותר להבטיח שאתם בוחרים במסלול הנכון...
קרא עוד »
מאי 11, 2021
עכברי גיימינג
ניתן לחשוב כי יכולת ומיומנות תקנה לנו תוצאות טובות ולכן ניתן להשתמש בכל עכבר. טעות! אם אתה גרוע, עכבר...
קרא עוד »
יול 21, 2016