איך לבחור צלם מסחרי?

צילום הריון

צילום הריון

לעיתים רבות אנו זקוקים לצלם מסחרי טוב, בין אם מדובר בצילומים איכותיים לתערוכה, צילום מסחרי לחנות ולצורך מסחר, צילום לאתר אינטרנט, צילום אוכל לספר מתכונים, או צילום לכל פרויקט בו האלמנטים צריך להראות ללא רבב. אז איך נבחר צלם מקצועי טוב?  כמה עצות מועילות לבחירה בהמשך.

בחרו צלם המתמחה בצילום מסחרי – אנשים הזקוקים לצלם מקצועי לעיתים הם בעלי נטייה לבחור צלמי חתונות או צלמי עיתונות לצילום המסחרי. בחירה זאת מתגלה לעיתים כטעות. חשוב לדעת שמי שמתמחה בצילום חתונות או עיתונות אינו מתמחה בצילום מסחרי. הוא אינו יודע כיצד להעמיד את המוצרים במקום הנכון, או מה לעשות איתם כדי שיראו מושלם לצילום. הידעתם למשל שמוצרי מזון מושחים בלכה לפני צילום? גם צלם החתונות לא ידע. לכן חשוב לבחור בצלם המתמחה בצילום מסחרי.

מחיר הוגן – צילום מסחרי עלול להיות יקר יותר מצילום חתונות או צילום מכל סוג, וזאת בשל הציוד הרב וההשקעה הנדרשת בסוג צילום זה. עם זאת, חשוב לבצע סקר מחירים לפני שאתם סוגרים עם הצלם שאתם בוחרים. ובכל זאת חשוב לא להתפשר על איכות וזאת כי צילום מסחרי משקף את המוצרים שלכם ואת הפנים שלכם בפני הלקוחות שלכם.

מיומנות – בבחירת צלם מחסרי חשוב לבחור צלם מיומן. בחרו צלם שיודע לעשות את העבודה, שיודע כיצד למצוא את הצדדים היפים ביותר במוצר שלכם, כיצד להדגיש את היופי ולמצוא את היתרונות בכל מוצר. מצאו צלם שיודע לעבוד עם הטכניקות המתקדמות ביותר, למצוא את הרזולוציות המתאימות ואת התאורה המחמיאה ביותר לכל אלמנט. בצורה זאת תוכלו להפיק את המרב מהצילומים שלכם.

עריכת התמונות – לאחר שהתמונות מוכנות חשוב לשים לב שהצלם מבצע עריכה מלאה על התמונות ומוציא מהן את המרב. עריכת התמונות היא חלק בלתי נפרד מצילום מסחרי, וחשוב שצלם מסחרי ידע לבצע עריכת תמונות בצורה טובה ומקצועית.

מה צריך לדעת על צילום מסחרי?

לאחר שבחרתם צלם והא ביצע עבורכם את הצילום המסחרי חשוב לבקש מהצלם את הזכויות על הצילומים שלכם. חשוב שהצלם לא יוכל לסחור התמונות שלכם, וכי הם לא נמכרות במחסני תמונות. שימו לב שהתמונות כעת הן רק שלכם והן לשימושכם בלבד.

 

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית – השקעה חשובה של העסק
דבר שנשמע פשוט כמו סרטוני תדמית יכול להיות בעל השפעה עצומה על סיכויי ההצלחה של העסק שלך. אם תדע לפנות...
קרא עוד »
אוק 24, 2021
בניית אפליקציה
כשאר אנו מבצעים  בניית אפליקציה עבור אנדרואיד או אייפון, אנו חייבים להתאים את האפליקציה לגודל המסך....
קרא עוד »
אוק 25, 2017
קידום אתרים לעסקים קטנים
קידום אתרים נחשב בעיני רבים כיום לטכניקת השיווק באינטרנט הנפוצה והיעילה ביותר. אנשים המגיעים מוכנים...
קרא עוד »
אפר 19, 2016