ניהול ועד בית אונליין – כל היתרונות

בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית

ישנם אנשים שתמיד יחשבו כי הדרך הישנה היא גם הדרך הכי טובה לבצע דברים, אולם בכל הנוגע להתנהלות של בניין שלם אל מול ועד הבית הדרך השינה היא רק כזו שיכולה ליצור בלגן שלם אל מול כמות גדולה של דיירים וכמות עד יותר גדולה של תשלומים שצריכים להתקבל על ידי הוועד. ניהול ועד הבית אונליין בתחום זה הוא למעשה הדבר הזה שלו חיכו כולם בציפייה רבה.

בודקים מידע אונליין

לא צריכים להתחיל לחפש אחר מידע הנדרש אצל אחד מאנשי הועד של הבניין מכיוון שאפשר בצורה די פשוטה להיכנס אל המערכת הממוחשבת שבה בודקים די בזריזות את המידע החסר וממשיכים אל עבר יתר הדברים החשובים של היום ללא עיכובים מיותרים.

שולחים הודעות דחופות

אתם צריכים ליידע את הדיירים לגבי תשלום חריג עבור המשאבה של המים ששוב נהרסה? קובעים מועד עבור פגישה חשובה עם כל הדיירים בחדר הדיירים? כל דבר שאתם רוצים להעביר בצורה נוחה לכלל הדיירים בצורה אישית על ידי SMS או בצורה כוללת על ידי הודעה במערכת ניהול הועד הממוחשבת ניתן לביצוע באופן שדי הופך את לוח המודעות למשהו ארכאי שסתם מכער את הלובי של הבניין.

למידע נוסף על תוכנת ניהול ועד בית Homenet >>

זמינות גם באפליקציה

מה קורה כאשר אתם לא נמצאים בבית ולא ממש יכולים לבדוק מול המחשב את המידע לגבי התשלומים הנוספים שאתם צריכים להעביר לוועד הבית? אתם לא צריכים לחכות עד אשר תגיעו אל הבית על מנת לבצע את התשלום או רק על מנת לבדוק האם התשלומים נקלטו במערכת, אתם פשוט מורידים את האפליקציה שמתאימה גם לבעלי אייפון וגם למכשירים מבוססי אנדרואיד בקלות ולבצע את כל הפעולות בצורה המשכית, ממש כאילו לא עזבתם את הבית לרגע. המידע תמיד נשאר זמין אצלכם בטלפון החכם.

משלמים בכרטיס אשראי

כמה פעמים גיליתם כי לא נותרו לכם צ'קים עבור התשלומים הרבים של ועד הבית, זאת לאחר כל התשלומים שכבר העברתם לחוגים של הילדים לבתי הספר ולגנים. לא מעט, נכון? הבשורה על פי ניהול ועד הבית אונליין אינה עוצרת בכל היתרונות שהעלינו עד כה, יעילים ככל שיהיו אין כמו לפתור את הטרדה הזו של תשלום הועד על ידי מילוי של 12 צ'קים שוב ושוב עם אותם הפרטים. זה מעייף ולא תמיד ישנם צ'קים זמינים, ולכן השימוש במערכת שיכולה לקבל תשלומים לוועד על ידי תשלום בכרטיס אשראי היא הבשורה שיכולה להניח את דעתם של הורים טרודים רבים שלעולם לא היו להם מספיק צ'קים וסבלנות לכל אלה.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית אנימציה – איך עושים זאת נכון
סרטי תדמית ואנימציה הפכו לאחרונה לדרך היעילה והנוחה ביותר לעביר מסרים. בכך, אנו רואים על מסך הקולנוע:...
קרא עוד »
ספט 19, 2019
לעשות כסף באינטרנט? קל!
המון אנשים חולמים לעשות כסף באינטרנט. אבל הרבה אנשים חושבים שזה מאוד מסובך ולכן הם מרימים ידיים...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
עו"ד פלילי ברמת גן – איך לבחור עו"ד טוב, מקצועי ואמין?
מציאת עורך הדין המתאים לצרכים שלכם, עשויה להראות כמו תהליך מאיים, אך כמו בכל עסקת צרכנים אחרת, ביצוע...
קרא עוד »
אפר 27, 2020