חומת אש

תוכנת חומת אש היא תוכנה המאפשרת לארגון שליטה על התעבורה ברשת שלו. זה עוזר לארגן את זרימת התנועה, וגם מספק תכונות אבטחה. היא גם תוכנה שעוזרת למנוע גישה לא מורשית למחשב שלך. היא משמשת את רוב העסקים ומחלקות ה-IT.

שמירה על מחשב מאובטח

תוכנת חומת אש היא כלי נהדר להגנה על הרשת שלך. עם זאת, זה יכול להיות בעייתי אם יש לך מספר מחשבים באותה רשת ואתה רוצה לשמור על כולם מאובטחים. ניתן להשתמש בתוכנת חומת אש כדי לחסום כניסת תנועה לא רצויה לרשת שלך. אבל זה לא מונע תנועה הנחוצה עבור העסק שלך ועבור הלקוחות שאתה משרת. לדוגמה, אם אתה רוצה להצפין נתונים או להגן על מידע רגיש שהלקוחות שלך שולחים או מקבלים, אז אתה צריך להשתמש בתוכנת הצפנה – כמו פתרונות OpenVPN ו-SSL VPN. 

>> ניתן למצוא מידע נוסף על חומת אש גם בקישור https://exsitu.co.il/articles/security/firewall/

מניעת תוכנות זדוניות

תוכנת חומת אש היא כלי אבטחה המונע גישה לא מורשית למערכת. זה יכול לשמש כדי להרחיק משתמשים לא מורשים מהמערכת ולעזור למנוע התקפות תוכנות זדוניות. חומת אש היא תוכנה החוסמת את כל התעבורה הנכנסת והיוצאת ברשת. הוא מותקן על הנתב או על התקני חומרה אחרים, כגון מתגים או חומות אש, ומנטר את כל התעבורה העוברת דרכו. 

ניתן להתקין תוכנת חומת אש במחשב, אך היא אינה מגנה על המחשב מפני וירוסים או תוכנות זדוניות שהורדו מהאינטרנט כמו וירוס כופר. כאשר אתה פותר בעיות בחומת האש, עליך לזכור שניתן לעשות בה שימוש לרעה. כמה האקרים עשויים להשתמש בנקודת גישה מהעולם האמיתי כדי לצפות במחשב שלך ללא ידיעתך ולקבל גישה לא מורשית למחשב שלך. האקר עשוי להשתמש באותה נקודת גישה עבור התקפות עתידיות על מחשבים אחרים או להחזיר להם פקודות מחשב לא מסוננות.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות לרכישה
מאמר זה ידון בחשיבותן של תמונות באיכות גבוהה וכיצד ניתן להשתמש בהן באסטרטגיות שיווק שונות. המאמר גם...
קרא עוד »
ספט 04, 2022
רכישת ביטקוין למתחילים
אנשים רבים מתעניינים בשנים האחרונות בכל הזירה של המטבעות הדיגיטאליים, אשר הופכים את העולם הפיננסי...
קרא עוד »
אוג 21, 2018
5 עובדות שלא ידעתם על תוכנת Priority
היכולת לשלוט במתרחש בארגון שלכם בכל מובן יכולה לשנות לטובה את מצב הארגון ולהפוך אותו להרבה יותר...
קרא עוד »
ינו 19, 2021