"הצלחה פיננסית שקד יועצים בע"מ" – מחויבים להצלחתך

הצלחה עסקית

גם בעליו של עסק קטן  נדרש לעבוד מול ממשקים שונים. באופן טבעי, כאשר הוא מרכז וממקד מאמץ בייצור מוצר או בהענקת שירות הוא מתקשה להתפנות לעסוק בדברים המהווים תנאי הכרחי להצלחת העסק.

דברים אלו יכולים להיות ניהול בכלל וניהול כספים בפרט, שיווק, השגת מימון להרחבת העסק, חיפוש משקיעים ושותפים פוטנציאליים ועוד. הצורך של ארגונים, חברות וגופים גדולים במעטפת של ייעוץ פיננסי- כלכלי ובשירותים שונים בתחום זה אף הוא חשוב ולא אחת דחוף ו… קריטי.

הצלחה פיננסית

הצלחה פיננסית נותנים מענה מיטבי בתחום הייעוץ הפיננסי והכלכלי לחברות, קיבוצים, מושבים, עצמאיים ויחידים. לרשותכם חברה המעסיקה אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים: רואי חשבון, כלכלנים, יועצים ארגוניים ועורכי דין, אשר כל אחד מהם תורם את חלקו בתחום ההתמחות שלו.

החברה עוסקת בהערכות שווי, בבדיקת היתכנות וכדאיות, בהשקעות ובגיוסי הון (ליווי ובדיקות במסגרת חוק עידוד השקעות הון ומדען) בליווי ובהשגת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, בבניית מערכות תמחיר וניהול להגברת הבקרה, בהכנת תכניות עסקיות, ובייעוץ וליווי בתהליך הקמת העסק וככל שנדרש בכל שלב שהוא, לרבות הערכת שווי ובדיקת נאותות.

חברות רבות מסתייעות בשירותי "הצלחה פיננסית שקד יועצים בע"מ" באופן קבוע ונהנות מהמעטפת המקצועית הרחבה שלה.  25 שנות פעילות החברה מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מהידע והניסיון הנצברים. האוריינטציה העסקית הממוקדת של החברה, הצלחותיה המוכחות משכבר בעבודתה מול המערכת הבנקאית בכלל ומול בנק לאומי בפרט, המתווה היסודי והמפורט של מודל התכנית העסקית שהיא מציעה ללקוחותיה על-פי הצרכים שלהם ומאפיינים שונים, כל אלה מהווים בסיס איתן לעבודתה מול ועם לקוחותיה הרבים.

אחד מתחומי ההתמחות של החברה  – ליווי חברות בתהליכי מיזוג ורכישה ((M&A מעיד על יכולתה לפעול מול חברות גדולות, שלהן היא מספקת גם, על פי צורך, חוות דעת של מומחים לבתי משפט.

הערך המוסף של החברה בא לידי ביטוי בייעול תהליכים ובהוזלת עלויות, הן באמצעות מערכות הניהול בכלל והניהול הכספי בפרט והתמחיר הייחודיות שהיא פיתחה כמו גם שיטות הפקטורניג (המיועדות לבתי עסק שמחזור המכירות שלהם הוא מעל שישה מיליון ₪) המאפשרת להם לקבל מימון חוץ בנקאי שאינו מכביד על האובליגו שלהם והם באמצעות שיתופי הפעולה של החברה עם חברות ליסינג לציוד ולרכב, שבאמצעותן החברה, לאחר בדיקת כדאיות לביצוע עסקאות ליסינג, בונה תכנית מימון "רזה ושרירית" לעסק ומאפשרת הוזלה משמעותית של עלויות המימון לביצוען.

בעולם העסקי המורכב, רווי מתחרים, עתיר סיכונים (כמו גם סיכויים והזדמנויות!), המתאפיין בשינויים תכופים ובהכרח לפעול בסביבה של חוסר ודאות, השירות שמעניקה חברת "הצלחה פיננסית שקד יועצים בע"מ"- החתומה על אין-ספור הצלחות –מתברר, לא אחת, כשירות "מציל חיים" בומרכאות ובלעדיהן  עבור עסקים רבים, קטנים כגדולים. טוב שיש על מי לסמוך. טוב שיש במי לבטוח. טוב לדעת ולחוש כי אתם לא לבדכם במערכה.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג לעסקים קטנים – למה זה טוב?
כאשר יש לכם עסק קטן, חשוב מאד שתתחילו את הניהול שלו בצורה טובה ותקבעו כבר בשלבים הראשונים את...
קרא עוד »
יול 03, 2018
כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט
כל בעל עסק יודע שהאינטרנט הוא הכול. ברגע שהוא מצליח לבנות אתר אינטרנט איכותי ומעוצב, הוא פותח לעצמו...
קרא עוד »
יונ 23, 2018
מהי קופה חכמה?
קופה חכמה היא מכונת נקודת מכירה בשירות עצמי המחוברת לקופה רושמת ממוחשבת. יש לו מסך מגע משולב ומשתמש...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022