תוכנה לניהול עסק – האם זה באמת הכרחי?

כל עסק חייב להתנהל היטב מבחינה טכנית וחשבונאית. תוכנה לניהול עסק מקוונת נחשבת לפתרון יעיל ומעולה לכל עסק בסדר גודל בינוני ומעלה. היא פועלת על ענן וכוללת דו"חות ניהול חכמים המאפשרים ניהול לקוחות, ספקים, מלאי ומוצרים ביעילות רבה. בעל התוכנה יכול להתעדכן במצבו בכל רגע נתון, והכל בלחיצת כפתור אחת  מהטלפון הנייד שלו וממכשירים דיגיטליים אחרים. האפשרות הזאת מקלה מאוד על הניהול השוטף והופכת אותו לפחות מעיק ותובעני.

ניהול חשבונות

מחלקת החשבונאות בעסק הינה אחת החשובות ביותר, שכן, היא פועלת מול רשויות המס, הלקוחות, הספקים, העובדים, המחלקות האחרות בעסק/במפעל ועוד. באמצעותה ניתן לנפק חשבוניות, קבלות, חשבוניות עסקה וכדומה. ניתן למצוא מודולים שונים המתאימים לעסק. כך לעוסק מורשה, עוסק פטור, לחברה בע"מ ועוד. עוסק פטור, למשל, אינו חייב בגביית מע"מ, ובמקרים רבים, יסתפק במודל פשוט וזול יותר, עוסק מורשה ינצל את המקיף יותר שבו הוא יכול לנפק חשבוניות מס. בכל מקרה, כל המסמכים נחתמים דיגיטלית, ולכן, חוקיים ומאושרים על ידי רשות מס הכנסה ומע"מ.  

נסו את AccountIT לניהול העסק שלכם >>>

יתרונות

המערכת לניהול העסק ידידותית, קלה ואינטואיטיבית לתפעול. היא מאפשרת שליחת מסמכים במייל, ניהול המלאי, סליקה ותשלומים ועוד. משום כך, היא טובה לסביבה וירוקה. אין צורך להשתמש במסמכים אותם שולחים בדואר, מתייקים ומאחסנים ועוד. החיסכון הנוצר הוא בכוח אדם, בשעות עבודה ועוד. אין טעויות חשבונאיות למעט, אולי, טעויות הקלדה של המשתמש. ניהול העסק בעזרתה ייעשה, איפה, בצורה יעילה וחכמה. העסק יכול להתפתח במהירות רבה יותר ולרכוש לקוחות נוספים. הפעילות המואצת תתרום רבות לשורת הרווח. מומלץ לקבל שירות מחברה המספקת תוכנה מקצועית ומעולה. היא תטמיע אותה, תדריך לגביה ותלווה את הלקוח ככל הנדרש. 

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.