3 דברים שחשוב לדעת על מרכזיה וירטואלית לעסק

כדי שעסק ימשיך לצמוח ולהתפתח כל הזמן הוא צריך לנהל כל הזמן מערכת של איתור ובקרה על קשרי לקוחות. כלומר, אם הקשר עם הלקוח לא יתנהל בצורה מקצועית ויעילה, אם הלקוח לא יקבל מענה מהיר, לא יבררו האם מה שאמר בשיחת טלפון אכן התקיים במציאות ואם הוא לא ידע מה המיקום שלו בתור, קרוב לוודאי שהוא ינתק את השיחה וילך לעסק אחר שידע איך לתת לו שירות טוב יותר ומקצועי יותר. זו הסיבה בגינה חשוב כל כך שיהיה לכל עסק מרכזיה וירטואלית של אנטרסיס. מקום בו יהיה לצוות המנהל של העסק כל השיחות שהתנהלו תחת הכנפיים של החברה, נקודה בה ניתן יהיה לשלוף את מספרי הטלפון הרלוונטיים עבור שיחות ועידה ומקום בו אפשר יהיה לדאוג לכך שכל הלקוחות ישמעו מוזיקה ברקע בזמן שהם ממתינים למענה של נציג כדי שלא יחשבו שהשיחה נותקה. 

מה היתרונות של מרכזיה וירטואלית 

  1. מרכזיה וירטואלית לא מוגבלת במקום: המטרה של השרתים הוירטואלים שמספקות חברות שירותי it זה לא להעמיס על השרתים של החברה. כאשר הכל נשמר בענן אנחנו יכולים להיות בטוחים כי לא משנה כמה מידע ישמר המחשבים והפעילות השוטפת הלכה למעשה, לא ייפגעו. 
  2. מרכזיה וירטואלית מאפשרת להגיע למידע מכל מקום: רוצים לברר ביום בו אתם לא במשרד איך המוקדן ניהל את השיחה עם אחד הלקוחות? כאשר הכל נמצא בענן כל מה שאתם צריכים זה מחשב ואתם יכולים לשלוף את כל המידע שאתם צריכים בקלות. 
  3. אפשר לנהל את המערכת טוב יותר: אפשר להקליט קטע שישודר ללקוח בזמן שהוא ממתין על הקו, אתם יכולים לערוך שיחה אחת לקבוצה של לקוחות או עובדים וכן הלאה. השליטה פשוט מייעלת את העבודה של העסק במידה ניכרת.
בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי בינה עסקית חברתית ולמה זה כל כך חשוב?
בינה עסקית חברתית היא תחום חדש יחסית, המשלב שני תחומים: בינה עסקית ומדיה חברתית. ניתן להשתמש ב- Social...
קרא עוד »
מרץ 16, 2017
מה חשוב לדעת על אפיון אתרים?
בימינו כמעט לכל אדם יש אתר, בין אם מדובר על אנשים צעירים שהאינטרס שלהם הוא חברתי ובין אם מדובר על אנשי...
קרא עוד »
פבר 19, 2015
איך אתם יכולים לנצל את הפרסום בפייסבוק בצורה יעילה יותר
פייסבוק עברה לא מזמן 2 מיליארד משתמשים בפלטפורמה. בעוד עסקים רבים משתמשים בפלטפורמות חברתיות אחרות...
קרא עוד »
אוג 12, 2018