הכירו את מטיקו – בית תוכנה לפיתוח אפליקציות ומשחקים ביוניטי

מטיקו בית תוכנה

אנו חיים בעולם ממוחשב שבו בכל בית של מחשב נייד, מחשב נייח, טאבלט, טלביזיה חכמה, טלפון סלולרי חכם עם שילוב של חלק מאלה או אפילו את כולם יחדיו. החיבור התמידי הזה של בני אדם אל מחשב מכל סוג לצד חיבור אל אינטרנט שזמין במהירות גבוהה ותשלום קטן מביאה את הדרישה עבור מפתחים להיות מאוד גבוהה ואת היווצרות בתי פיתוח תוכנה לסיטואציה טבעית למדי.

ההבדל בין חברה אחת לאחרת היא בניסיון ובידע שהיא צברה, כאשר התפתחות לצד השינויים הטכנולוגיים היא כזו שמעלה את הרף בכל שנה מחדש ומראה מי אלו שצלחו את מבחני הזמן ויצרו בית תוכנה לפיתוח של משחקי מחשב ואפליקציות ברוח עתידנית במיוחד.

פיתוח בשירות בעלי העסקים

כולם נוהרים היום אל עבר המשחקים במובייל. דבר זה נעשה יותר בולט לאחר שבשטח רואים כמה חברות אשר החלו את דרכן עם משחק פשוט למובייל, הפכו להיות מעצמה כלכלית שיצאה מורווחת עם מיליארדי שקלים לאחר שהמשחק הפך להיות פופולארי, הפך לסרט ואף לסדרה עם שלל של מוצרים למכירה. עם החיבור התמידי של האדם אל המובייל בעלי עסקים מחפשים אחר הדרך הכי טובה לקשר את העסק שלהם אל המסלול שבו הצרכן נמצא, וחלק מן העניין הוא בחירה בחברת פיתוח נכונה שיש לה את הניסיון והכלים לעשות את זה בצורה הכי טובה. זו מטיקו Maticco.

משדרגים את זמן הפנאי

משחקים הם כבר לא כאלה שממלאים את זמן הפנאי בלבד. משחקי המחשב אשר מיוצרים נכון להיום מעניקים הרבה יותר אפשרויות מאי פעם וכוללים רמה גבוהה מאוד של גרפיקה שבולטת בכל שלב ושלב של המשחק, שרק הולך ונעשה יותר אמתי ומחבר את השחקנים אליו בצורה די מהירה. שילוב של כמה אלמנטים כמו משחקי מציאות מדומה, מעניקים חוויה הרבה יותר מפותחת מבחינה טכנולוגית, וכאשר רוצים לעשות זאת בהצלחה עבור פיתוח משחקים ביוניטי, מטיקו היא המקום שבו יש את כל הנדרש כדי לצאת עם מוצר מוגמר ומוצלח, עם הדגש על חשיבה יצירתית שהופכת כל פרויקט של פיתוח תוכנה לדבר הכי איכותי שאפשר.

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כשאנחנו עובדים בתוך ארגון, לא משנה מאיזה סדר גודל הוא, הרי שאנחנו עובדים עם מגוון רחב של פריטי מידע....
קרא עוד »
יול 29, 2018
בניית אתרי מכירות
בניית אתר אינטרנט שמתמקד במכירות הוא תהליך מורכב וכזה שאסור להקל ראש בבנייתו. אתר המכירות הוא דרך...
קרא עוד »
יונ 16, 2022
טיפים בנושא User Experience Design
חווית משתמש היא הגדרה, באופן אירוני הכי לא מוגדרת שיש. למה? כי לכל אדם העדפות שונות וציפיות אחרות בכל...
קרא עוד »
נוב 07, 2019