פיתוח אפליקציות – ספורט לאומי בישראל

פיתוח אפליקציות

ישראל נחשבת בעולם כאומת סטרטאפ. חברות ההייטק שלנו ידועים בעולם ומיליוני משתמשים נעזרים באפליקציות תוצרת הארץ. כמה מבין האפליקציות היותר מוכרות שפותחו בישראל ידועות וביניהם אפליקציית הווייז. אפליקציית הכוונת נהגים. בעזרת לוויין אפשר להגיע כמעט לכל מקום. וגם נהגי התחבורה הציבורית כמו מוניות ונהגי אוטובוסים המסיעים מטיילים נעזרים באפליקציה זו. מרבית האפליקציות חינמיות. אפליקציות משחקים מורדות על ידי ילדים ובני נוער והשימוש בהן הוא רב. משרד החינוך מעודד מנהלי בתי ספר להשתמש באפליקציות דידקטיות והעזר בהם בעת השיעורים. צעירים רבים פונים לעבוד בחברות ההייטק מה שמעיד עד מיקום עבודה זו בסולם המקצועות המועדפים.

איפה לומדים?

פיתוח אפליקציה הוא מקצוע  נלמד ומבוקש בשנים האחרונות. יותר צעירים פונים לתחום ורוצים לפתח אפליקציה משלהם. הוגה הרעיון לאפליקציה ייהנה בסיומה של העבודה ומכירת האפליקציה ללקוחות מהכנסה לא מבוטלת. לפי כמות האפליקציות המפותחות בישראל נראה שהעם היהודי יצירתי מאוד. בדרך כלל מועלה רעיון ואז מתחיל תהליך ההכנה והעבודה. לפעמים זה שונה. עושים סקר בין קהל רחב ומוודאים באיזו תחומים רוצה הקהל שתהיה להם אפליקציה.

פיתוח אפליקציות היא עבודה שוחקת אבל יש שכר בצידה. מעבר למשכורת שמנה יש סביבת עבודה מפנקת. ברוב משרדי ההייטק יש אמצעי רווחה לעובדים כמו חדר כושר, מסעדה, חדר מנוחה ואפילו רבים פתחו גנון לילדי העובדים.

איך מתחילים בפיתוח אפליקציות?

כדי לוודא כדאיות של רעיון ופיתוח אפליקציה צריך לעשות סקר שווקים ולמצוא קהל יעד. בקרב ילדים אפשר למצוא רבים שמחפשים אפליקציות חדשות לכל מיני משחקי מחשב. בדור הנוכחי כל ילד מגיל צעיר מאוד משחק בפלאפון של אחד ההורים ולפי סקרים הילדים נמצאים על מסכי הטלוויזיה, טלפון ומחשב מרבית שעות היום. הטלפון הפך לכלי עבודה לכל דבר ויש אנשים שמנהלים עסקים באמצעותו, לכן, כל אפליקציה שמועלת מאפשרת  נגישות למוצר ביתר קלות. יש אפליקציות לימוד שפות, בישול טיולים ומפות בארץ ובחו"ל. כל אחד יכול לבחור לעצמו את האפליקציה שתעזור לו.

מעוניינים ללמוד עוד איך מתחילים בפיתוח אפליקציות? היכנסו לאתר applications.co.il!

בניית אתרים גאדג'טים וידאו ואנימציה טכנולוגיה רפואית כללי סמארטפונים עיצוב גרפי עסקים וניהול פיתוח אפליקציות פנאי קידום אתרים אורגני שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית דף נחיתה – למה זה חשוב?
בדרך כלל כשאנחנו מדברים על בניית מוצרי אינטרנט, אז באופן טבעי אנחנו מכוונים לבניית אתרי אינטרנט,...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
פיתוח אפליקציות בחברת שטיבל
לשטיבל מגוון רחב של מוצרים ושירותים, אך המוצר החשוב ביותר של החברה הוא היישום שלו. שטיבל משתמשת...
קרא עוד »
מרץ 24, 2023
תובנות מרכזיות על ייעוץ זוגי ומשפחתי
כאשר אנו מקלפים את שכבות הייעוץ הזוגי והמשפחתי, אנו חושפים עולם עשיר בתובנות החורגות הרבה מעבר...
קרא עוד »
אפר 01, 2024