חמשת השלבים הנדרשים לבניית אתר בוורדפרס

בניית אתר בוורדפרס

מעוניינים לפתוח אתר בעזרת וורדפרס ותרצו לדעת מהם השלבים ההכרחיים לביצוע נכון של הפעולה? הכתבה הבאה נועדה בדיוק בשבילכם. כאשר ישנו צורך בהקמה של אתר חדש באמצעות מערכת הניהול של וורדפרס, ישנם מספר נקודות בדרך אותם תהיו חייבים לעבור כדי להתחיל לשווק את האתר לגולשים פוטנציאליים. כאן תוכלו למצוא 5 גורמים כלליים שיעזרו לכם לעשות זאת בסדר הנכון ובצורה הטובה ביותר.

רכישת כתובת לאתר – דומיין

ראשית כל, עליכם לבחור את הכתובת הרצויה לאתר שלכם. כפי שאתם בטח יודעים, ישנם מספר סיומות אפשריות שתוכלו לבדוק, כמו .com, .co.il, .net, .org . אם תבחרו בכתובת בינלאומית תוכלו למצוא מספר אתרים דוגמת גו דדי אשר מספקים את השירות במחירים זולים למדי, דומיין ממוצע יעלה לכם עשרה דולרים לשנה שלמה. במידה ותבחרו בכתובת הישראלית, תוכלו לבדוק אתרים כמו בוקס או livedns.

שימו לב שישנם חברות אחסון אתרים אשר מציעות לכם דומיין במתנה לכל משך תקופת השימוש שלכם בשירות, הדבר מתאים במיוחד למי שמעוניין לפתוח רק אתר אחד.

התחברות לשרתי אחסון

בניית אתרים מקצועיים והתחזוקה שלהם מצריכה מכם שרת עליו תוכלו לאחסן את כל הקבצים, כדי שהגולשים באינטרנט יוכלו להתחבר אליו כדי לראות את התוכן שלכם. נסו למצוא חברה מומלצת אשר מציעה את כל מה שהאתר שלכם דורש, ישנם לא מעט חברות אשר מציעות אחסון ללא מגבלות של אחסון או זיכרון במחירים זולים להפליא.

חבילת אחסון התחלתית לאתר אחד צריכה לעלות בין 3 ל-10 דולרים כל חודש.

התקנת וורדפרס

רוב מערכות האחסון כיום מציעות לכם התקנה של וורדפרס בכפתור אחד. זהו לא באמת המקרה אבל אין ספק שהתהליך הרבה יותר פשוט מאשר היה לפני מספר שנים לא רבות. בלוח הבקרה של האחסון תוכלו לראות את הלוגו של וורדפרס והמדריכים של החברות השונות שתמצאו לרוב מסבירים הכל בפשטות.

עיצוב האתר

אחרי שהתקנתם את וורדפרס וקיבלתם גישה למערכת הניהול, תוכלו להתקין ערכת נושא לאתר. חפשו ערכה שתהיה דומה ככל הניתן לאתר שאתם צריכים, ישנם ערכות נושא מתאימות למגזינים, חנויות, בלוגים וכמובן אתרי תדמית מרשימים.

קידום האתר במנועי החיפוש

מיקום האתר שלכם בתוצאות החיפוש תלוי בהמון משתנים אך הבסיס הולך כך – תשקיעו בתוכן מקורי ועשיר, השיגו קישורים טובים ממאמרים אשר יפורסמו באתרים מוכרים, והתאימו את מילות החיפוש שתמצאו במערכת מנהל האתר של גוגל (Search Console) לתוכן ולמדיה המפורסמים אצלכם באתר. מומלץ להיעזר בחברה לקידום אתרים כדי להתברג בתוצאות הראשונות במהירות האפשרית.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.