הקמת אתר וורדפרס ומיתוג

קורס יישומי מחשב

הקמת אתר וורדפרס משמע בניית אתר אינטרנט במהירות ובקלות. אין זה מקרי כי רוב האנשים אשר מעוניינים להתנסות באתר אינטרנט אישי או אתר אינטרנט לשם שיווק מוצר או שירות ניסיוני בוחרים להקים אותו בעצמם. ההקמה קלה והיתרונות רבים.

הקמת אתר וורדפרס- בנייה מקצועיתפונטים משתלבים עם עיצוב גרפי

אמנם אם מדובר על אתר אינטרנט אישי או אתר ניסיוני לשיווק שירות או לשיווקו של מוצר חדש, תוכלו להקים אותו בעצמכם. אך כאשר מדובר בחברה אשר מעוניינת שיבנו עבורה אתר אינטרנט מרשים שמטרתו היא מיתוג העסק, ההמלצה תמיד תהיה ללכת למקצוענים.

הקמת אתר וורדפרס היא גם פתרון אידיאלי לעסקים חדשים קטנים ובינוניים אשר מעוניינים שיבנו עבורם אתר אינטרנט אך אין להם אפשרות להוצאה של כמה אלפי או עשרות שקלים על אתר אינטרנט אשר נבנה בפלטפורמות אחרות. העלויות של הקמת אתר וורדפרס זולות בכמה עשרות אחוזים בהשוואה אל בניית אתרים על פלטפורמות אחרות המוצעות בשוק בניית האתרים.

בוחרים אך ורק במקצועניםדומיין ישראלי

בחירת בונה אתרים אשר יבנה לכם אתר וורדפרס מחייבת בדיקה קפדנית באשר לניסיונו, מקצועיותו והמוניטין של אותו בונה אתרים. יש לקחת בחשבון כי למרות שהוורדפרס קיים כבר שנים הוא שימש ליצירת בלוגים ובישראל רק בשנים האחרונות החלו בכל הקשור אל בניית אתרים דרך פלטפורמה זו. קרי, לא כל בונה אתרים בעל ניסיון בבניית אתר אינטרנט על פלטפורמה מסוימת יכול להקים אתר וורדפרס. ההמלצה היא תמיד לשוחח עם איש המקצוע ולברר עמו כמה שנים הוא עוסק בבניית אתרים בכלל ובייחוד בכל הקשור אל הקמת אתר וורדפרס, האם הוא מעצב את התבניות שלו בעצמו או שמא הוא בוחר בתבניות מוכנות והאם הוא יכול להציג בפניכם אתרים שהוקמו בפלטפורמת ניהול התכנים של הוורדפרס.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.